Květináče, záhony, obaly na květináče

440 produktů

Drží na místě, chrání, zdobí. Květináče a záhony, které najdete ve FormAdore, se postarají o vaše květiny a rostliny. Pokud jde o květináče zde najdete ty nejvyhledávanější, jako jsou například květináče na balkony, keramické květináče, a také květináče na stojanu. Můžete je také vyhledávat na základě estetických hledisek v kategoriích, jako jsou například bílé květináče, černé květináče, a dokonce zlato!

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 8
Vybrané filtry:
NovinkaSamozavlažovací květináč Erbale

5 400 Kč

Samozavlažovací květináč Erbale

Driade
Obal na květináč Multi-color

1 283 Kč

Obal na květináč Multi-color

Bloomingville(2)
3 ksKvětináče na bylinky Gourmet 3 ks

2 075 Kč

Květináče na bylinky Gourmet 3 ks

WMF(1)
Malý květináč Shell

2 490 Kč

Malý květináč Shell

Ferm Living(1)
    Malý květináč Shell

    2 490 Kč

    Malý květináč Shell

    Ferm Living(1)
Obal na květináč Bloomingville kameninový 14 cm

743 Kč

Obal na květináč Bloomingville kameninový 14 cm

Bloomingville(5)
2 ksMalý květináč Hübsch 850601 2 ks

5 132 Kč

Malý květináč Hübsch 850601 2 ks

Hübsch
Závěsný květináč Deco Pot černý

1 987 Kč

Závěsný květináč Deco Pot černý

Ferm Living
3 dílyNástěnné držáky Floralink 3 díly

879 Kč

Nástěnné držáky Floralink 3 díly

Umbra
3 ksKvětináče závěsné Bloomingville jutové 3 ks

1 884 Kč

Květináče závěsné Bloomingville jutové 3 ks

Bloomingville(1)
2 ksMalý květináč Hübsch 900904 2 ks

3 849 Kč

Malý květináč Hübsch 900904 2 ks

Hübsch
2 ksMalý květináč Hübsch 670810 2 ks

1 463 Kč

Malý květináč Hübsch 670810 2 ks

Hübsch(1)
Stojan na květiny Grove

3 767 Kč

Stojan na květiny Grove

Umbra
2 ksStojan na květiny Hübsch 990903 2 ks

8 211 Kč

Stojan na květiny Hübsch 990903 2 ks

Hübsch
3 ksStojany na květiny Bloomingville bambusoví 3 ks

3 909 Kč

Stojany na květiny Bloomingville bambusoví 3 ks

Bloomingville(1)
Zobrazit:

Prohlédnou také:

Květináče a záhony mají dvojí úlohu: praktickou a dekorativní. Jsou nejlepším místem pro hrnkové květiny, ale také krásnou ozdobou našich zahrad, teras, balkonů a interiérů.

Květináče a květináče - praktická dekorace pro dům a zahradu

Květináče a květináče Ukrytí krásných rostlin v květináčích je jednoduchý a rychlý způsob, jak zkrášlit terasu, zahradu nebo interiér. Ve FormAdore najdete široký výběr květináčů z různých materiálů, které se liší tvarem, barvou a velikostí.

Můžete si vybrat z malých a velkých květináčů, vysokých a nízkých květináčů, čtvercových, kulatých nebo obdélníkových květináčů na parapet, zahradu, terasu nebo balkon. Kromě standardních tvarů však nabízíme také hrnce geometrických tvarů, jako jsou válcové, kuželové nebo pyramidové, které jsou v poslední době velmi módní. Specifický model Květináče na balkon nebo pro domácnost by měly být přizpůsobeny nejen uspořádání prostoru, ale také konkrétnímu typu rost liny. Například kulaté modely, které omezují růst kořenového systému, jsou nejlepšími květináči pro kaktusy. Naopak orchideje, které mají velmi rovný a jemný kořenový systém, se cítí dobře v malých nádobách.

Ozdobné květináče se liší také tvarem. V nabídce najdete volně stojící i volně zavěšené modely. Květináč na stojanu umíst ěný v obývacím pokoji u komody, v jídelně nebo v rohu ložnice bude působit velmi důstojně a elegantně. Nástěnné květináče, které se v poslední době těší velké oblibě, jsou naopak vynikající volbou pro malé místnosti.

Květináče na bylinky jsou zajímavou volbou, zejména do kuchyně nebo jídelny. Vždyť nikdo nedodá pokrmům takovou chuť a vůni jako vlastní vypěstované, čerstvé a aromatické bylinky. Máta, tymián, bazalka nebo libeček ve vkusných květináčích budou originální ozdobou okenního parapetu, ale i terasy a zahrady.

Při výběru květináčů pro konkrétní interiér nebo zahradu je důležité zajistit, aby květináče tvořily stylově sladěný celek. Proto nabízíme moderní i tradiční květináče, které zaujmou různými barvami. Bílé květináče a černý květináč, ale také šedé nebo tmavě modré modely jsou ideální pro minimalisty, zatímco zlatý květináč Bílý květináč, ale také šedý a tmavě modrý model jsou ideální pro minimalisty, zatímco černý květináč jistě osloví milovníky půvabu a originality .

Květináče do obývacího pokoje a na zahradu vyrobené z vysoce kvalitních materiálů dodají rostlinám, které v nich budou vysazeny, na atraktivitě a stanou se jedinečnou ozdobou prostoru.

Konvice na zalévání - chytré a funkční

Inteligentní samozavlažovací květináč je ideálním řešením zejména pro lidi, kteří zapomínají své květiny pravidelně zalévat nebo jsou jen zřídka doma, a proto se o své rostliny nemohou řádně starat. Největší výhodou chytrých květináčů je systém trvalého zavlažování, díky kterému nemusíte květiny pravidelně zalévat sami. Stačí jednou za čas nalít správné množství vody do speciální nádoby. Zavlažovací systém pak dodá kořenům rostlin tolik vody, kolik potřebují. Zalévání květináčů To je ideální i v horkém počasí, kdy rostliny potřebují stálý zdroj vody.

Keramické květináče, kovové květináče nebo snad cementové květináče?

V našem obchodě najdete hrnce z různých materiálů. Velmi oblíbené jsou estetické a přírodní hliněné hrnce, které jsou díky své značné hmotnosti velmi stabilní. Keramické květináče Výborně chrání kořeny rostlinpřed mrazem i přehřátím. Kromě toho poměrně dobře udržují vlhkost a jsou tepelně stabilní. Keramické květináče jsou ideálním řešením jak pro domácnost, tak pro balkon nebo zahradu.

Nabízíme také stylové, trvanlivé kovové květináče odolné proti poškození. Kovové květináče vyrobené z nejkvalitnějších materiálů jsou skvělou dekorací pro moderní, skandinávské a industriální interiéry, zahrady nebo balkony.

Zajímavou nabídkou jsou betonové květináče, které se vyznačují stabilitou, vysokou pevností a odolností proti poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám a také mimořádným designem. Originální betonové nádoby jsou skvělým nápadem na květináče pro váš dům nebo zahradu.

Květináče - ideální způsob vystavení květin v domácnosti a na zahradě

Květinový truhlík je nápadná nádoba nebo doplněk na květiny, ve kterém můžete krásně a bezpečně vystavit své rostliny. Mnoho lidí si klade otázku, jak vytvořit květinový záhon, ale my pro vás máme hotové řešení! Jedná se o krásné a stylové záhony od společnosti FormAdore, které jsou ideálním místem pro vaše rostliny.

Pokojové záhony jsou k dispozici ve stojícím a závěsném provedení. Nástěnný květinový záhon je ideálním řešením pro ty, kteří se chtějí těšit z krásy rostlin, ale nemají dostatek prostoru pro umístění velkého kaskádovitého záhonu na podlaze.

Záhony pro domácnost, které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a liší se velikostí a barvou. Klasický, tradiční, ale elegantní bílý nebo černý záhon bude vypadat krásně v interiéru v moderním stylu. Moderní květinový záhon s minimalistickým designem a jednoduchou formou umožní uspořádat rostliny v domě a na zahradě tak, aby květiny v něm umístěné vypadaly krásně a moderně .

Stylové Květinový záhon nebo zavěšený podtrhne půvab rostlin v něm umístěných. Nápadný, poutavý vysoký květinový záhon je originální dekorací, která se uplatní v každé místnosti v domě, ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo na chodbě, ale také na zahradě, terase nebo balkoně. Proto kromě pokojových modelů najdete také robustní zahradní záhony odolné proti povětrnostním vlivům.

Při představování sortimentu záhonů je těžké nezmínit modely z kolekce ferm LIVING Plant Box. Kovový truhlík na rostliny Ferm Living je multifunkční, protože jej lze dodat s nádobou, krytem nebo podnosem. Zdánlivě obyčejný květinový záhon do obývacího pokoje se tak může stát důmyslným a zajímavým místem pro uložení knih, časopisů nebo různých drobností. Stojan na květináče ferm LIVING je jednoduchý, ale designový a originální výrobek, který podtrhne charakter každého interiéru.

Široká nabídka stylových květináčů a záhonů umožňuje přizpůsobit je nejen druhu a velikosti pěstovaných rostlin, ale také uspořádání zahrady, terasy, obývacího pokoje nebo jiné místnosti v domě, čímž se naše interiéry stávají krásnými a útulnými.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies