Pressovače, kávovary a kávové konvice

87 produktů

Johann Sebastian Bach na jeho počest složil kantátu. Aromatické stromky byly darovány velkým evropským panovníkům. Byly o něm napsány tisíce chvalozpěvů. Již po staletí se těší oblibě mnoha obdivovatelů. Nápoj králů a lidu, připravovaný a konzumovaný na milion způsobů. Káva.

Pouze ty nejlepší kávovary, kavárny a spařovače vám dají tu nejlepší kávu. Vaření kávy totiž vyžaduje dobré vybavení, notnou dávku trpělivosti a alespoň trochu znalostí. Profesionální kávovar ocení i ti nejnáročnější pijáci kávy. kávovartlakový nebo přelévací stroj. Na druhou stranu ti, kteří žijí poněkud minimalističtěji, se spokojí s jedním kávovar, píst nebo originál dripper. Aby se zvýraznila hluboká chuť černých fazolí. kavárna, nejlepší Italská "moka".

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 2
Vybrané filtry:
Tamper na kávu 50's Style

2 724 Kč

Tamper na kávu 50's Style

Smeg(1)
NovinkaKonvice na přípravu kávy Nohr

1 310 Kč

Konvice na přípravu kávy Nohr

Stelton
3 dílyNovinkaKonvice na přípravu kávy Slow Coffee s karafou 3 díly

2 593 Kč

Konvice na přípravu kávy Slow Coffee s karafou 3 díly

Alessi
NovinkaKávový filtr Nohr

1 065 Kč

Kávový filtr Nohr

Stelton
 • Novinka
  Kávový filtr Nohr

  1 065 Kč

  Kávový filtr Nohr

  Stelton
Moka konvička Ossidiana černá matná

2 042 Kč

Moka konvička Ossidiana černá matná

Alessi(1)
Konvička s pístem na kávu Theo

2 490 Kč

Konvička s pístem na kávu Theo

Stelton
Presovač Lumero tlakový

7 092 Kč

Presovač Lumero tlakový

WMF
Konvička na kávu nebo čaj Carat

1 534 Kč

Konvička na kávu nebo čaj Carat

Kinto
Kávovar KITCHENminis se džbánem

1 960 Kč

Kávovar KITCHENminis se džbánem

WMF(1)
Kávovar french press Coffee Time

1 911 Kč

Kávovar french press Coffee Time

WMF(2)
Konvička s pístem na kávu nebo čaj Segos

1 458 Kč

Konvička s pístem na kávu nebo čaj Segos

Zack
Dripper Sekki

732 Kč

Dripper Sekki

Ferm Living
  Dripper Sekki

  732 Kč

  Dripper Sekki

  Ferm Living
Konvice na přípravu kávy Eva Solo

2 097 Kč

Konvice na přípravu kávy Eva Solo

Eva Solo(1)
Konvička s pístem Nordic Kitchen

2 621 Kč

Konvička s pístem Nordic Kitchen

Eva Solo(1)
Konvice na přípravu kávy Paris Press s mlýnkem

3 270 Kč

Konvice na přípravu kávy Paris Press s mlýnkem

Peugeot
Konvice na přípravu kávy Foster French Press

5 476 Kč

Konvice na přípravu kávy Foster French Press

Stelton
Presovač Stelio Aroma

2 178 Kč

Presovač Stelio Aroma

WMF
Zobrazit:

Uvařte si lahodnou kávu - pro přátele, pro rodinu i pro sebe.

Jak vaříte kávu? Na tuto otázku je obtížné dát jednoznačnou odpověď, protože existuje mnoho způsobů přípravy aromatického nápoje. Překapávací kávovar, tlakový kávovar nebo snad kávovar s baňkou? Kávovar nebo snad tlakový kávovar? S pomocí námi navrhovaných kávovarů si připravíte lahodný nápoj s hlubokou chutí a vůní.

Filtrační kávovar, tlakový kávovar nebo třeba kávovar s baňkou?

Jaké jsou způsoby přípravy kávy? Jedním z nich je vaření kávy v kávovaru. S tímto přístrojem můžete rychle připravit aromatický a intenzivně ochucený nápoj. Které kávovary na espresso vybrat? Můžete si vybrat překapávací kávovar, který se velmi snadno používá. Stačí nasypat mletou kávu do filtrační nádoby, zalít vodou a stisknout příslušné tlačítko. Voda se ohřívá a poté se dávkuje do nádoby na kávu, odkud pomalu prosakuje do konvice. Příprava nápoje v tomto kávovaru je poměrně dlouhá a může trvat až několik minut. Tento způsob přípravy znamená, že káva obsahuje více kofeinu než při použití tlakového kávovaru.

Oblíbeným typem kávovaru je tlakový kávovar , který k přípravě kávy používá vysoký tlak. Vroucí voda se pomocí speciálního čerpadla dávkuje do nádoby na kávu a nakonec do šálku nebo hrnku. Mezi tyto typy kávovarů patří automatické kávovary. Jejich největší výhodou je, že celý proces přípravy kávy probíhá bez naší účasti. To znamená, že kávovar sám vybere správné množství kávy a vody, což vede k přípravě nápoje s vynikající chutí a vůní. Druhým typem tlakových modelů jsou poloautomatické kávovary, známé jako cobes. Vyznačují se tím, že po každém spaření je třeba sítko s kávou vyjmout pomocí speciální rukojeti a odstranit zbytky kávové sedliny. Zde je třeba dodat, že nejlepší káva pro kávovar je čerstvá, kvalitní zrnková k áva, která by měla být namleta bezprostředně před přípravou.

Kávovary na espresso dostupné ve FormAdore se liší funkcemi a způsobem přípravy kávy, ale jedno mají společné. Je to vysoká kvalita zpracování a pozoruhodný design. Jeden z námi nabízených kávovarů umístěný na kuchyňské lince se stane výjimečnou ozdobou tohoto interiéru.

Vaření kávy v kávovaru

Kávovary jsou snadno ovladatelné přístroje, které z čerstvě namletých kávových zrn získají maximum chuti a vůně. Nabízíme širokou škálu varných strojů určených k vaření nezbytného nápoje v páře, včetně. konvice na kávu a zařízení, jako je pístový kávovar nebo dripper.

Mezi pivovary je nejoblíbenější pivovar pístový kávovar Mezi kávovary je nejoblíbenější french press, s nímž si snadno a rychle připravíte lahodnou kávu. Zajímá vás, jak vařit kávu v pístovém kávovaru? Je to jednodušší, než si myslíte! Za prvé, s nádoba na kávuměření lžíce několik kávových zrn a rozemel je v mlýnku. Vyjměte píst z přístroje a nasypte do něj kávu. Zalijte horkou vodou, přikryjte varnou nádobu víkem a nechte ji asi 3 minuty stát. Po uplynutí této doby spusťte píst se sítkem tak, aby byla kávová sedlina stlačena na dno přístroje. Káva z pístového kávovaru je nyní připravena! Stačí ji nalít do nádoby na šálky a vychutnejte si jeho aromatickou a intenzivní chuť.

Za zmínku stojí také zařízení, jako je překapávač na kávu pro přípravu kávového nápoje metodou pour-over. Tato překapávaná káva vytváří velmi lahodný a jemný nápoj a díky znatelnému karamelovému a oříškovému aroma lehce pražených zrn má mimořádně bohatou a zajímavou chuť. Pro přípravu překapávané kávy budete potřebovat speciální konvici s podlouhlou hubicí, která umožňuje nalévat vodu proudem, a kávový filtr. Překapávaná káva je skvělý nápad, jak si připravit dobrý nápoj v pohodlí domova. Musíte to vyzkoušet!

Káva uvařená v kávovaru

K přípravě aromatického espressa s bohatou chutí nepotřebujete vysokotlaký kávovar. Jaké jsou další způsoby přípravy kávy? Pomocí zařízení, jako je kávovar - ať už na plynovém nebo indukčním vařiči, nebo elektrický kávovar. Princip fungování Italské kávovary je založen na tlaku, který vzniká v důsledku vysoké teploty ve spodní části stroje. K dispozici je výběr kávovarů hliník i ocelPlynové i indukční kávovary se liší designem, barvou i kapacitou. Plynové i indukční kávovar Plynové kávovary i indukční kávovary umožňují připravit lahodné espresso, které si můžete ihned vychutnat nebo použít jako základ pro jiné druhy kávy, například cappuccino nebo americano.

Jak používat kávovar? Není to složité! Nejprve nalijte vodu do spodní nádoby stroje tak, aby dosahovala ke spodnímu okraji pojistného ventilu. Poté zrna rozemelte v mlýnek na kávu a nasypte je do síta umístěného na nádrži na vodu. Jaká je nejlepší káva do kávovaru? Můžete si vybrat jakýkoli druh kávy, ale je důležité, aby zrna nebyla namleta příliš nahrubo.Kávu vyrovnejte jemným poklepáním sítka o pracovní desku. Nasaďte horní část kávovaru a opatrně otočte horní nádobu do spodní nádoby . Postavte kávovar na plotnu a začněte připravovat kávu. Jak se v kavárně vaří káva? Je třeba počkat několik minut, než vroucí voda vytvoří tlak a přeteče ze spodní nádoby do horní části přístroje. Jakmile uslyšíte zvuk bublání, sejměte kávovar z hořáku. Káva je nyní kávovary připraven!

Vyberte si kvalitní kávovar, mlýnek na kávu nebo kávovar a vychutnávejte si každý den chuť nádherně voňavé, hřejivé a povzbuzující kávy.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies