Skladování

467 produktů

Ukládejte své věci hlavou, abyste měli doma pořádek a čistotu. Správné skladování chrání předměty před poškozením, prachem a zapomnětlivostí. Ve FormAdore najdete stylové a funkční úložné boxy které se stanou dekorativním prvkem vašeho domova. Nahraďte nudné kartonové krabice skutečným designem!

Ukládat můžete nejen do tradičních krabic. Pokud chcete dosáhnout dekorativního efektu, úložné koše jsou perfektní volbou. Obzvláště oblíbené jsou kovové koše Na oplátku boxy jsou oblíbené zejména pro staré časopisy nebo alba - výhodou je, že je lze skládat na sebe. Menší předměty lze uložit do speciálních skladovací kontejnery jako např. plast a průhledné - na první pohled pak vidíte, co jste do nich vložili.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 8
Vybrané filtry:
Úložný koš Nordic seno 14 cm

224 Kč

Úložný koš Nordic seno 14 cm

Muurla
NovinkaÚložný koš Muurla Pippi Dlouhá punčocha a kůň 17 l

753 Kč

Úložný koš Muurla Pippi Dlouhá punčocha a kůň 17 l

Muurla
Úložný koš Nordic jeřabina 20 cm

426 Kč

Úložný koš Nordic jeřabina 20 cm

Muurla
Úložný koš Ark

2 992 Kč

Úložný koš Ark

Ferm Living
    Úložný koš Ark

    2 992 Kč

    Úložný koš Ark

    Ferm Living
NovinkaÚložný koš Muurla Pippi Dlouhá punčocha a kůň 30 l

1 005 Kč

Úložný koš Muurla Pippi Dlouhá punčocha a kůň 30 l

Muurla
NovinkaKoupelnová dóza Porzellan 12 x 25 cm bílá

2 042 Kč

Koupelnová dóza Porzellan 12 x 25 cm bílá

Decor Walther
Koš Use z mořské trávy

672 Kč

Koš Use z mořské trávy

Nicolas Vahe(2)
Zobrazit:

Úložiště

Pro udržení pořádku v domácnosti je důležité myslet na správné uložení všech předmětů. K tomuto účelu jsou nepostradatelné různé typy krabic. boxykterých ve FormAdore není málo.

Úložné boxy - nepostradatelné ve vaší domácnosti!

Neuspořádané dokumenty na stole, hračky rozházené po podlaze nebo CD, na které se práší na poličce - tyto problémy nemusíte řešit doma. Máme ozdobné krabice z vás udělá nejen mistra organizace, ale také ozdobí váš domov. Nabízíme oba kulaté, čtvercové, obdélníkové boxy i boxy nestandardních tvarů, například ty, které vypadají jako hvězda. Kulatá nebo hvězdicovitá krabice nebo hvězdicové krabice lze použít jako organizéry pro uložení šperků nebo suvenýrů z dovolené.. Větší dekorativní krabice Obdélníkový nebo čtvercový dekorativní box je ideální pro místo pro desky, dětské hračky nebo dokonce boty.. Kartonové, kovové nebo třeba dřevěné krabice - pro každého máme něco! Nabízíme průhledné krabice abyste na první pohled viděli, co je uvnitř, a také neprůhledné barevné boxy. Růžová, bílá, černá, červená nebo modrá krabička - V našem obchodě na vás čeká široká škála barev.

Skladovací kontejnery- vše usnadňují

Ztracená nabíječka, klíče od auta nebo třeba stále hledaný dálkový ovladač od televize - předměty denní potřeby mohou zmizet z dohledu, když to nejméně čekáme. Naštěstí máme řešení.! Nabízíme skladovací kontejnery, které vám usnadní ukládání věcí na určené místo. Našemu sortimentu dominují plastové kontejnery, ideální pro ukládání kabelů, dálkových ovladačů nebo kancelářského příslušenství.. Pokud byste si však raději udělali zásobu dřevěné nebo kovové nádoby - jste také na správném místě. Kvalitní dřevěná nádoba je ideálním dárkem pro někoho, kdo má rád neobvyklá řešení a pomůcky do domácnosti. A pro použití v kuchyni se doporučují nápadné kovové nádoby.protože jsou ideální pro skladování sypkých a suchých potravin.

Úložné koše - funkční a originální!

Pokud hledáte dekorativní předměty do svého domova, na které se nebude jen prášit na poličce, naše úložné koše vám jistě poslouží. Nejenže pomohou vám uspořádat vaše věciNejenže vám pomohou uspořádat vaše věci, ale jsou také ideální jako dekorace pro interiéry zařízené v barvách minimalistický, skandinávský nebo moderní styl.. Kovový koš umožňuje snadné uložení knih, oblečení nebo oblíbených polštářů. proutěný koš Proutěný košík můžete použít jako chňapku nebo místo na drobnosti. Velký proutěný koš je také skvělý způsob, jak vytvořit originální stůl do svého pokoje. - stačí ji zakrýt speciálním svrškem a je hotovo! Drátěný koš můžete použít také v kuchyni nebo koupelně jako organizér na kosmetiku nebo nádoby. organizér na kosmetiku nebo nádoby na koření.

Pro větší předměty - úložné boxy

Pokud hledáte osvědčené způsoby, jak uspořádat své věci, pomohou vám s tím úložné boxy od společnosti FormAdore. Dřevěné bedny jsou ideální pro pro skladování kutilských pomůcek v garáži nebo ve sklepě.Jsou také ideální pro skladování sezónního ovoce a zeleniny nebo zavařenin z nich vyrobených. Atraktivní design a solidní zpracování beden také je můžete umístit na čestné místo v předsíni, obývacím pokoji nebo dětském pokoji. Dřevěná truhla se může stát domov pro vaše knihy a novinya v dětském pokoji převezměte roli tajného kufru s největšími poklady vašeho dítěte.. Dřevěná bedna s lahvemi kvalitního piva bude také ideálním dárkem pro znalce těchto nápojů.

Stojany na noviny ozdobí každý interiér

Milujete knihy a noviny a nedokážete si představit, že by pro ně u vás doma nebylo místo? Pak jsou řešením držáky na noviny.! Najdete zde kovové, látkové a plastové držáky na noviny.k dispozici v široké škále barev. Široký výběr forem a tvarů znamená, že organizéry na časopisy a knihy, které jsou k dispozici u FormAdore, potěší příznivce. minimalistický, skandinávský nebo moderní styl.. Zájem vzbuzuje stojan, který lze použít i jako vázu, a funkční stůl s držákem na novinyZa pozornost stojí také f unkční stolek s držákem na noviny, kde si můžete vychutnat oblíbenou četbu s šálkem kávy nebo čaje.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies