Dávkovače na mýdlo

159 produktů

Dávkovače tekutého mýdla stále častěji nahrazují tradiční misky na mýdlo. Při výběru konkrétního modelu se vyplatí vsadit na kvalitu, která zajistí dlouhé a pohodlné používání dávkovače, a také na atraktivní design, který se hodí ke stylu koupelny. Důležitý je materiál, z něhož je dávkovač vyroben, a také způsob jeho instalace - můžeme zvolit buď volně stojící nebo připevnit na stěnu. Druhým faktorem je volba typu dávkovače. Tradiční (s čerpadlem) nebo automatické? A barva? Stříbrná, bílá nebo možná černá?

Dávkovač mýdla je součástí většího celku, kterým je design koupelny. Ty, které jsou k dispozici na FormAdore, obvykle patří do kolekce - výběrem jedné z nich můžeme snadno dosáhnout harmonie v interiéru koupelny. Naše dávkovače mýdla lze použít také k nanášení šamponu, sprchového gelu nebo dokonce prostředku na mytí nádobí.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 3
Vybrané filtry:
NovinkaDávkovač mýdla Fjord 300 ml

994 Kč

Dávkovač mýdla Fjord 300 ml

Stelton
NovinkaDávkovač mýdla Porzellan čtvercový 17 cm chrom-bílý

1 267 Kč

Dávkovač mýdla Porzellan čtvercový 17 cm chrom-bílý

Decor Walther
NovinkaDávkovač mýdla Bar černý matný

4 881 Kč

Dávkovač mýdla Bar černý matný

Decor Walther
NovinkaDávkovač mýdla Bar nástěnný černý matný

5 689 Kč

Dávkovač mýdla Bar nástěnný černý matný

Decor Walther
Zobrazit:

Nástěnné nebo volně stojící?

Úspora místa

Pokud máte v koupelně nebo ve sprše málo místa, je lepší volbou. Nástěnný dávkovač. Zásobníky tohoto typu mají zpravidla uhlazený, minimalistický vzhled a díky výrobě z klasického materiálu, kterým je nerezová ocel, se hodí do tradičních i moderních interiérů. Umožní vám ušetřit místo v koupelně a díky tomu, že jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, zajistí dlouhé a bezproblémové používání.

Volný pohyb

Volně stojící dávkovače Budou se vám hodit, pokud máte trochu více místa na okraji umyvadla nebo koupelnové desky, nebo pokud oceníte možnost volně tento předmět přemisťovat podle potřeby. Mezi volně stojícími dávkovači najdete modely vyrobené z plastu, v mnoha barvách, s dalšími prvky, jako je nádobka na mýdlo nebo vatové tyčinky nebo kelímek na zubní kartáčky. Nabídka zahrnuje také dávkovače mýdla, které budou rády používat děti, a klasické kovové modely, které uspokojí každého minimalistu.

Čerpadlo nebo automat?

Univerzální volba

Dávkovač mýdla s pumpičkou je univerzální volbou do koupelny nebo kuchyně. Důležité je, že v nabídce dávkovačů v našem obchodě najdete - kromě tradičních - také takové modely, u nichž je mechanismus čerpadla skrytý v krytu. Jedná se o estetické a praktické řešení. Pokud vám záleží na životním prostředí, vyberte si dávkovač s pěnicím čerpadlem, který umožňuje použít až o 75 % méně tekutiny.

Moderní a hygienické řešení

Bezdotykové dávkovače mýdla je mimořádně moderní a hygienické řešení, které umožňuje dávkovat mýdlo, šampon nebo sprchový gel bez dotyku dávkovače. Vestavěný snímač pohybu (fotobuňka) zajistí přesné dávkování kosmetického přípravku, jakmile na něm spočine ruka. Bezdotykové provedení znamená vyšší hygienu a automatické dávkování tekutiny je pohodlné při používání.

Velké nebo malé?

Standardní kapacita dávkovače je 250-300 ml

Standardní kapacita dávkovače mýdla je 250 nebo 300 ml - to je dostatečné, pokud dávkovač používá malá rodina. Pokud je však vaše rodina početnější, máte časté návštěvy nebo hledáte elegantní dávkovač mýdla do kanceláře, pak je lepší zvolit něco s kapacitou 300 ml a více. Velká nádoba se také lépe hodí na sprchový gel, šampon nebo prostředek na mytí nádobí. Kromě kapacity je vhodné zkontrolovat také to, zda má dávkovač protiskluzovou základnu, dobře tvarovanou hubici, průhledné části pro kontrolu hladiny tekutiny a široký otvor pro snadné plnění.

Kov nebo plast?

Ocel se hodí k moderním interiérům

Zásobníky z nerezové nebo kartáčované oceli se hodí zejména do moderních koupelen zařízených v minimalistickém nebo loftovém stylu. Díky provedení z ušlechtilého kovu se snadno udržují v čistotě a jemný lesk nebo sofistikovaný matný povrch jim dodává na eleganci. Stejně stylové jsou i velmi oblíbené černé dávkovače mýdla.

Plastový dávkovač je univerzální řešení.

V závislosti na tvaru nebo barvě se plastové dávkovače hodí do moderních i tradičních interiérů. Barevné, uživatelsky přívětivé, někdy v překvapivých tvarech, budou akcentem, který zútulní každou koupelnu. Dávkovače mýdla, které najdete u FormAdore, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který je nerozbitný a zdravotně nezávadný.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies