Foto rámečky

133 produktů

Nic neoživí stěny domova více než rodinné fotografie na památku. Správně vystavené budou krásnou památkou a kronikou nejdůležitějších rodinných událostí. Vybrat ty nejlepší fotografie může být obtížné - a právě tehdy se hodí více snímků: pro tři fotografie, pro čtyři fotografie nebo pro několik fotografií. Tradiční fotorámečky lze umístit na stůl nebo na polici nebo zavěsit na zeď. Příznivci moderních designových řešení by měli věnovat pozornost různým typům stojanů a držáků na fotografie, které mají podobu 3D rámečků - ty umožní prezentovat fotografie nepřehlédnutelným způsobem, např. na charakteristických liniích používaných ve fotografických temných komorách.

Ve FormAdore najdete fotorámečky ve všech nejoblíbenějších velikostech , včetně 10x15, 13x18 a 15x21.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 3
Vybrané filtry:
3 ksRámečky na fotky Fotochain kulaté 3 ks

1 256 Kč

Rámečky na fotky Fotochain kulaté 3 ks

Umbra(1)
Zobrazit:

Pro toho jediného nebo pro několik blízkých

Skvělé jako dárek

Pokud hledáte malý dárek pro někoho blízkého nebo chcete vystavit jednu fotografii, která je pro vás nejdůležitější, skvělou volbou jsou jednoduché rámečky a rámečky, do kterých se vejde jedna fotografie. Můžete také použít jednoduché jednotlivé rámy a vytvořit tak originální kombinaci na stěně nebo na polici. Takové kombinace vypadají skvěle například v prostoru nad schody, který je obvykle obtížné zařídit. Ve FormAdore najdete rámečky určené pro fotografie ve všech nejoblíbenějších velikostech: 10x15, 13x18, 15x21 nebo 20x25.

Způsob, jak si přizpůsobit svůj prostor

Větší rámy, tzv. multirámy, které umožňují prezentaci několika nebo i více než desítky fotografií, mohou sloužit jako obraz nebo plakát na stěně. Zavěsíte-li ji nad pracovní stůl nebo nad pracovní desku, může se stát i jakýmsi organizérem, do kterého se vejdou nejen fotografie, ale i letáky, výstřižky z novin, vstupenky, pozvánky nebo výkresy. Tímto způsobem vytvoříte skutečně individuální prostor.

Klasické a inspirativní tvary

Univerzální jednoduchost

Většina fotografií má obdélníkový nebo čtvercový formát. Klasické fotorámečky mají podobný tvar - geometrická forma je nejuniverzálnější. Mezi nejoblíbenější barvy rámečků patří bílé fotorámečky. Dalo by se říci, že tyto typy rámů nás nemohou ničím překvapit, ale to není pravda! I ten nejjednodušší rámeček na fotografie v tlumené barvě může upoutat pozornost, pokud je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů.

Vysoce kvalitní materiály

Dřevěné rámy v přírodních barvách zútulní váš interiér a jsou ideální pro byty ve skandinávském nebo vintage stylu. Kovové rámy se hodí do moderních a minimalistických interiérů, zatímco plastové rámy mohou při šikovném výběru vypadat dobře v každém interiéru.

Různé formy a tvary

Alternativou k tradičně tvarovaným rámečkům jsou zajímavé, poutavé stojany, věšáky a displeje na fotografie. Nejčastěji mají charakter vícesnímku obsahujícího několik fotografií a vyznačují se prostorovou konstrukcí neboli 3D formou. Takové trojrozměrné "rámy" ohromují vynalézavostí svých tvůrců - mohou mít podobu šňůr opatřených sponkami na papír nebo ohebných drátů se sponkami. Takové nápadité zarámování fotografií je skvělým způsobem, jak vybrat fotorámeček do dětského pokoje.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies