Kroužky na ubrousky

18 produktů

Při servírování chutného jídla nezapomeňte na nezbytný doplněk - šik. Dobrý design vzbuzuje chuť k jídlu, jak dobře víme! Pokud tedy chcete připravit stůl pro zvláštní příležitost, musíte mít na paměti několik základních prvků: elegantní. ubrusy, látkové ubrousky a kroužky na ubrousky.

Kroužky na ubrousky mají především dekorativní funkci. Udržují ubrousky v úhledné a praktické ruličce, která zabraňuje jejich rozvinutí. Kroužky na ubrousky mají nejrůznější tvary - ve FormAdore najdete dokonce takové, které připomínají stočené palmové listy! Pokud chcete, aby váš štědrovečerní nebo velikonoční stůl vypadal mimořádně slavnostně, jsou kroužky na ubrousky naprosto nezbytné.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 1
Vybrané filtry:
4 ksKroužky na ubrousky Weave 4 ks

732 Kč

Kroužky na ubrousky Weave 4 ks

Ferm Living
4 ksKroužky na ubrousky Bloomingville zlaté 4 ks

644 Kč

Kroužky na ubrousky Bloomingville zlaté 4 ks

Bloomingville(1)
4 ksKroužky na ubrousky Swirl 4 ks

1 305 Kč

Kroužky na ubrousky Swirl 4 ks

Philippi
Kroužek na ubrousky Winter Collage Accessoires

158 Kč

Kroužek na ubrousky Winter Collage Accessoires

Villeroy & Boch
2 ksKroužky na ubrousky Daily Line 2 ks

Nová cena:534 Kč 
Stará cena:628 Kč Sleva:-15%

Kroužky na ubrousky Daily Line 2 ks

Villeroy & Boch
6 ksKroužky na ubrousky Love 6 ks

710 Kč

Kroužky na ubrousky Love 6 ks

Guzzini
Kroužek na ubrousky Maria Bílá

955 Kč

Kroužek na ubrousky Maria Bílá

Rosenthal
2 ksKroužky na ubrousky Tannenbaum 2 ks

541 Kč

Kroužky na ubrousky Tannenbaum 2 ks

Philippi
Kroužek na ubrousky Amazonia Gifts

628 Kč

Kroužek na ubrousky Amazonia Gifts

Villeroy & Boch
Kroužek na ubrousky MetroChic Gifts

628 Kč

Kroužek na ubrousky MetroChic Gifts

Villeroy & Boch
4 ksKroužky na ubrousky Cybelle 4 ks

819 Kč

Kroužky na ubrousky Cybelle 4 ks

Bloomingville
2 ksKroužky na ubrousky Pearl šedě-zlaté 2 ks

682 Kč

Kroužky na ubrousky Pearl šedě-zlaté 2 ks

House Doctor
4 ksKroužky na ubrousky Mistle antik mosaz 4 ks

1 032 Kč

Kroužky na ubrousky Mistle antik mosaz 4 ks

House Doctor
Zobrazit:

Prohlédnou také:

Pokud chcete připravit setkání u stolu na nejvyšší úrovni, nestačí jen elegantní nádobí a chutné pokrmy. Pro vytvoření zvláštní atmosféry při jídle se vyplatí vsadit také na originální a působivé doplňky, jako jsou svícny,vázy, držáky na ubrousky nebo kroužky na ubrousky. Ty, známé také jako kroužky na ubrousky, jsou drobné detaily, které mohou udělat velký dojem na vaše hosty i domácnost.

Kroužky na ubrousky - robustní zpracování a originální design

V naší nabídce najdete kroužky na ubrousky mnoha renomovaných značek z různých materiálů. Kostěné kroužky na ubrousky jsou dokonalým doplňkem rustikálního stylu, zatímco mosazné kroužky budou krásně vypadat na stole s nádobím v retro stylu,
glamour nebo skandinávském stylu. Na druhou stranu se kroužky na stůl z nerezové oceli mohou stát skutečnou "tečkou nad i" na večírku zařízeném v moderním stylu. Elegantní, lesklé doplňky tohoto druhu vypadají působivě na bílém i barevném nádobí. ubrusy. K dispozici je také kolekce kroužků na ubrousky Banana Family - skvělý doplněk na dětskou narozeninovou oslavu nebo neformální večeři s přáteli. Mezi návrhy najdete také kroužky na ubrousky, které jsou vhodné zejména pro zvláštní příležitosti, jako je štědrovečerní nebo št ědrovečerní večeře. Motiv mašle nebo palmového listu se bude skvěle vyjímat na stole s červeným nebo tmavě zeleným ubrusem.

Kroužky na ubrousky ideální pro mnoho příležitostí - najdete je ve FormAdore.

Zde uvedené kroužky vám umožní zobrazit jak látkové ubrousky, a papírové ubrousky. Připravili jsme pro vás návrhy výrobků mnoha tvarů - kulatých, mírně zaoblených čtvercových i nepravidelných, takže si můžete snadno
vybrat výrobek odpovídající vašim představám. Kroužky na ubrousky můžete zakoupit v sadách po dvou, čtyřech nebo dokonce šesti kusech. Pokud jste si již vybrali ubrousky a kroužky na ubrousky na stůl, zvažte také výběr držáku na ubrousky. Je to dobré záchranné lano pro hosty, kteří již použili svůj ubrousek a potřebují si utřít obličej nebo ruce. V naší nabídce najdete ubrousky, které se hodí k mnoha stylům. Vyberte si funkční doplňky a uspořádejte elegantní večírek, aby se každý host cítil jako v elegantní restauraci u vás doma nebo na zahradě.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies