VRÁCENÍ + REKLAMACE

Výrobky nabízené ve FormAdore jsou pečlivě vybrané, 100% originální zboží. Doufáme, že zakoupené výrobky budou našim zákazníkům sloužit po mnoho let. Pokud však objednaný výrobek nesplní vaše očekávání, zaručujeme, že ho můžete bez udání důvodu do 30 dnů od zakoupení vrátit.

Pro vrácení prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu, kde vám poskytnou pokyny a adresu, na kterou zboží odešlete nejpozději do 30 dnů od data doručení produktu.

Zboží musí být vráceno v novém a nepoužitém stavu a s veškerou dokumentací, díly a příslušenstvím, aby vám byla vrácena plná částka. Nový a nepoužitý znamená, že na produktu nejsou žádné škrábance, stopy nebo vady; výrobek, visačky nebo pouzdro nejeví žádné známky používání nebo opotřebení; výrobek nesmí být žádným způsobem upravován. Nemůžeme přijmout vrácený produkt s jakýmikoli známky používání.

Vrácení zboží bude zpracováno ihned poté, co budou vrácené produkty zkontrolovány a přijaty. U objednávek placených platební kartou bude vrácená částka zákazníkovi zaslána do 10 dnů. Doba zpracování se může lišit v závislosti na poskytovateli vaší platební karty. Objednávky zaplacené přes PayPal nebo bankovním převodem budou vráceny na původní účet.

Náklady na vrácení produktu hradí zákazník.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

V případě reklamace prosím kontaktujte náš zákaznický servis: info@formadore.cz

Formulář pro vrácení

Vrácení bez udání důvodu

- výrobek se nehodí do interiéru
- je příliš velký nebo příliš malý
- dárek, který nepotěší obdarovaného

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies