Úklid kuchyně

222 produktů

Kuchyně není místnost, kterou bychom mohli označit za výstavní skříň domu. Přesto chceme, aby zářil čistotou. Koneckonců tam často končí všechny strany. Proto vám poradíme, jak udržovat pořádek v kuchyni a které úklidové doplňky jsou nezbytnou součástí kuchyňské výbavy.

K úklidu kuchyně potřebujete kvalitní utěrky a praktické kartáče a drátěnky. Vyplatí se také vyzbrojit se účinnými čisticí prostředky (např. pro čištění ocelových hrnců). Kuchyně neuklízíme jen o svátcích, ale také denně. Proto byste měli mít vždy zametací stroj! Kuchyně je místem, kde vzniká obrovské množství odpadu, včetně bioodpadu. Zbytky jídla by se měly ukládat do speciálních domácí kompostéry. Ve FormAdore najdete veškeré příslušenství, které potřebujete k úklidu kuchyně!

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 4
Vybrané filtry:
Smetáček a lopatka Eva Solo

1 834 Kč

Smetáček a lopatka Eva Solo

Eva Solo
7 ksKuchyňské utěrky Day Calm 50 x 70 cm 7 ks

1 736 Kč

Kuchyňské utěrky Day Calm 50 x 70 cm 7 ks

Ferm Living
7 ksHadříky na nádobí Day Calm 7 ks

1 485 Kč

Hadříky na nádobí Day Calm 7 ks

Ferm Living
Kompostér Campo

1 141 Kč

Kompostér Campo

Joseph Joseph(3)
  Kompostér Campo

  1 141 Kč

  Kompostér Campo

  Joseph Joseph(3)
Vysavač Alessi SG67

4 324 Kč

Vysavač Alessi SG67

Alessi(2)
  Vysavač Alessi SG67

  4 324 Kč

  Vysavač Alessi SG67

  Alessi(2)
Smetáček a lopatka Icon Broom

2 992 Kč

Smetáček a lopatka Icon Broom

Ferm Living
Kartáč na zeleninu Cuisipro

163 Kč

Kartáč na zeleninu Cuisipro

Cuisipro(1)
Kartáč na kuchyňské spotřebiče Good Grips 4 v 1

251 Kč

Kartáč na kuchyňské spotřebiče Good Grips 4 v 1

Oxo(1)
Rukavice na mytí zeleniny Mastrad

234 Kč

Rukavice na mytí zeleniny Mastrad

Mastrad(1)
Kompostér Compo

1 141 Kč

Kompostér Compo

Joseph Joseph(1)
  Kompostér Compo

  1 141 Kč

  Kompostér Compo

  Joseph Joseph(1)
Škrabka na indukční varnou desku Polito

409 Kč

Škrabka na indukční varnou desku Polito

Gefu
Kartáč na čištění karaf Basic

273 Kč

Kartáč na čištění karaf Basic

WMF(1)
Prací prostředek na vlnu a kašmír Humdakin 750 ml

557 Kč

Prací prostředek na vlnu a kašmír Humdakin 750 ml

Humdakin
Škrabka Blanko na indukční varnou desku

704 Kč

Škrabka Blanko na indukční varnou desku

Gefu(2)
Smetáček a lopatka Eva Solo silikonová

1 572 Kč

Smetáček a lopatka Eva Solo silikonová

Eva Solo
2 ksSmetáček a lopatka Bloomingville z bukového dřeva 2 ks

1 540 Kč

Smetáček a lopatka Bloomingville z bukového dřeva 2 ks

Bloomingville(1)
2 dílySmetáček a lopatka Bloomingville z bukového dřeva 2 díly

1 026 Kč

Smetáček a lopatka Bloomingville z bukového dřeva 2 díly

Bloomingville(1)
2 ksLeštící hadřík na sklo Liiton 2 ks

464 Kč

Leštící hadřík na sklo Liiton 2 ks

Liiton
Zobrazit:

Pořádek v kuchyni

Na FormAdore najdete vše, co potřebujete k udržení čistoty! Moderní úklidové pomůcky, které nabízíme, vám usnadní a zpříjemní úklid domácnosti a váš domov bude zářit jako nikdy předtím.

Kuchyňské utěrky - nepostradatelné v každé domácnosti

Utěrky čisticí utěrky jsou praktickým doplňkem pro. Usnadňují každodenní úklid, Jsou ideální na utírání nádobí, mytí oken nebo utírání prachu. Na výběr máte ze tří typů utěrek. Bavlněné kuchyňské utěrky jsou nejoblíbenějším typem kuchyňských utěrek. Jsou to trvanlivé, žáruvzdorné a příjemný na dotek. Bavlněná tkanina má vynikající hygroskopické vlastnosti. hygroskopické vlastnostiproto je ideální na utírání nádobí, ale také jako utěrka na sklo nebo prach. Na druhou stranu lněné kuchyňské utěrkyjsou ve srovnání s bavlněnými látkami ještě větší savost! Lněná utěrka dokáže absorbovat až 25 % vody a přitom zůstává suchá, což výrazně usnadňuje udržování pořádku v kuchyni. Kuchyňská utěrka ze lněného plátna velmi rychle schnea proto nepodporuje množení mikroorganismů. Posledním typem utěrek potřebných k čištění jsou utěrky na prach z mikrovlákna. Díky jejich inovativní konstrukci, nepřenášejí prach z místa na místoale uvěznit je ve své struktuře. Je to také ideální tkanina na okna a jiné skleněné povrchy, protože nezanechává šmouhy.

Úklidový kartáč - základní vybavení pro úklid domácnosti

Čisticí kartáč je nepostradatelnou součástí každé kuchyně! Ve FormAdore najdete mnoho modelů kartáče a drátěnkykteré se různě používají a které usnadňují každodenní úklid kuchyně. Štětec s tvrdou špičkou je ideální pro každého, kdo už má dost odolných a těžko odstranitelných zaschlých zbytků jídla. Na druhou stranu Úzký profilovaný kartáč na drhnutí je nepostradatelným čisticím prostředkem pro úklid kuchyně. je nepostradatelný pro čištění nečistot ve štěrbinách, rozích a těžko přístupných místech. FormAdore si nemohl nechat ujít ani následující důmyslné čisticí kartáčeaby byl každodenní úklid pohodlnější a příjemnější. Jedním z nich je pohodlný a praktický kartáč na mytí nádobí, vybavený malou nádobkou s pumpičkou, která dávkuje správné množství mycího prostředku. V nabídce najdete také kartáče na čištění příborů, zeleniny, hub, spár nebo elektrických grilů a toustovačů.

Lopatka na prach a smetáček - nezbytné úklidové příslušenství do každé domácnosti

Lopatka na prach a smetáček je nepostradatelným pomocníkem při úklidu domácnosti, který je spolehlivým pomocníkem v našem boji s prachem a drobky. Lopatka a smetáček jsou funkční úklidové pomůcky. vyrobeno z vysoce kvalitních, odolných a nerozbitných materiálů.To znamená, že po zakoupení vydrží lopatka a smetáček mnoho let. Kartáč a lopatka na prach jsou doplňky pro úklid domácnosti. Kartáč a lopatka mají nízké okraje, které zlepšují sběr prachu, prach a skvrny na podlaze, ale nejen to. Najdete zde také prachové kartáčekteré si poradí s nečistotami i z těžko přístupných míst. Lopatka se smetáčkem slouží především k úklidu, ale je třeba zdůraznit, že modely dostupné ve FormAdore, modely dostupné ve FormAdore nejsou ochuzeny o zajímavý estetický vzhled.

Buďte šetrní k životnímu prostředí! Umístění domácího kompostéru v kuchyni

Kompostér v domácnosti je skvělým řešením pro snížit množství odpadu, který vyhazujete.. K jeho umístění nepotřebujete velký vyhrazený prostor. Domácí kompostérje dostatečně malý, aby se vešel na malý balkon. na malém balkoněnebo dokonce ve skříňce pod kuchyňským dřezem. Pokud se rozhodnete pro takový spotřebič do kuchyně, nemusíte se obávat nepříjemných pachů, protože moderní kuchyňský kompostér je vybaven uhlíkovým filtrem, který neutralizuje nepříjemné pachy, a má utěsněný poklop, který zabraňuje vzniku zápachu. je vybaven filtrem s dřevěným uhlím pro neutralizaci zápachu a těsnícím víkem, které zabraňuje šíření nepříjemných pachů. aby se zabránilo šíření nepříjemných pachů. Můžete si vybrat mezi kompostérem pro kuchyňský kompostér z oceli a plastuk dispozici v různých tvarech a kapacitách. Při výběru konkrétního modelu věnujte pozornost, zda má rukojeť pro snadné přenášení.

Jak si usnadnit úklid domácnosti? Vybavte se čisticími prostředky pro domácnost!

K bleskovému úklidu domácnosti nestačí jen správný hadr nebo kvalitní zametací stroj. Potřebujete také čisticí prostředkykteré si poradí se všemi druhy nečistot a špíny. S jejich pomocí můžete dokonale vyčistit svůj domov, aniž by na zařízení nebo povrchu zůstaly šmouhy nebo nevzhledné stopy. Mezi předměty pro úklid domácnosti najdete jak výrobky pro péči o dřevo, nerezovou ocel a další povrchyMezi čisticími prostředky pro domácnost najdete přípravky na dřevo, nerezovou ocel a další povrchy, jako je sklo, které se nejlépe čistí pomocí prachovek z mikrovlákna.

Hadřík, kartáč, smeták a čisticí prostředky jsou spolehlivými pomocníky, s nimiž úklid domácnosti konečně přestane být problémem a povinností!

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies