Budíky a stolní hodiny

131 produktů

Budík nebo stolní hodiny? Dva příbuzní, kteří mají mnoho společného, ale jedno mají společné: kontrolu nad ubíhajícími hodinami. V této kategorii najdete hodinky menší než nástěnné hodiny, ale neméně stylové a praktické.

Pokud hledáte budíky... Nebudete zklamáni! Máme jich spoustu. Jak retro budíky, tedy ty klasické s kladívkem a zvonky, tak ty supermoderní. elektronické budíky. Pro nejmenší je k dispozici samostatná řada barevných budíky pro děti. A pokud máte vážné problémy se vstáváním, určitě se podívejte do absolutní kategorie, hlasité budíky.

Pokud hledáte stolní hodiny... Z desítek designových návrhů si jistě vyberete něco pro sebe. Klasické komodové hodiny nebo typické krbové hodiny? Nebo svěží pojetí skandinávských hodin v pastelových barvách?

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 3
Vybrané filtry:
NovinkaBudík Harmony 2 černý

5 460 Kč

Budík Harmony 2 černý

Mudita
 • Novinka
  Budík Harmony 2 černý

  5 460 Kč

  Budík Harmony 2 černý

  Mudita
NovinkaBudík Harmony šedý

5 460 Kč

Budík Harmony šedý

Mudita
 • Novinka
  Budík Harmony šedý

  5 460 Kč

  Budík Harmony šedý

  Mudita
NovinkaBudík Mudita Bell šedý

2 020 Kč

Budík Mudita Bell šedý

Mudita
Hodiny a budík ADE rádiově řízené

803 Kč

Hodiny a budík ADE rádiově řízené

ADE(3)
Budík ADE s teploměrem

846 Kč

Budík ADE s teploměrem

ADE(3)
Hodiny Boxed Flip 20,5 cm černé matné

3 849 Kč

Hodiny Boxed Flip 20,5 cm černé matné

Karlsson
Zobrazit:

Budík je potřeba hned!

Náš sortiment zahrnuje budíky od mezinárodně uznávaných dánských designérů, včetně Arne Jacobsena a studia Norm Architects. Úsporná forma vystavuje předmět, kterým je budík, v jeho základním tvaru, bez zbytečných ozdob. Minimalistické ciferníky a jednoduché ručičky jsou dalšími charakteristickými znaky budíků ve skandinávském stylu. Budíky vyrobené z kovu, skla, plastu nebo dřeva se hodí i do tradičních ložnic. Další výhodou je japonský plovoucí mechanismus, kterým jsou některé budíky vybaveny - zajišťuje mimořádně tichý chod časovače, takže se nemusíte bát, že by hlasité tikání rušilo váš klidný spánek.

Moderní budíky

Návrhy, které nelze přejít lhostejně. Nejběžnější jsou Elektronické budíky jsou vybaveny podsvícenými ciferníky, fosforeskujícími ručičkami, funkcí odložení a dokonce i ukazatelem data nebo teploty. Jednoduché futuristické tvary a výrazné barvy jsou dalšími prvky, které dělají budíky v moderním stylu originálními. Hodí se jak do pokoje teenagera, tak do minimalistických a industriálních ložnic.

Retro budíky

Svým tvarem připomínají budíky, které dobře známe z ložnic našich prarodičů - kulaté, na nožičkách, se dvěma zvonky nahoře - vyvolávají vzpomínky na dětství. Retro budíky Budou se dobře vyjímat v tradičně zařízených ložnicích, kde převládá dřevěný nábytek, řasené záclony a těžké závěsy. Díky nejvyšší kvalitě zpracování fungují hodiny - navzdory svému tradičnímu pouzdru - bezchybně a tiše. Historické budíky mohou stejně dobře sloužit jako stolní hodiny, pokud je postavíte na stůl nebo skříňku v obývacím pokoji.

Tradiční budíky

Klasický tvar a pečlivá povrchová úprava. V krásných kovových pouzdrech a uhlazených tvarech mají nadčasový charakter a dodávají interiérům zvláštní nádech. Přehledný ciferník a klasicky zpracované ručičky nás na chvíli přenesou do minulosti, zatímco tichý, přesný a energeticky úsporný mechanismus zajišťuje bezproblémový chod hodin. Takové budíky vypadají dobře v klasicky zařízených ložnicích, ale mohou být také zajímavým stylovým zlomem v moderních interiérech zařízených ve skandinávském stylu. Jejich elegantní design je umožňuje použít i jako stolní hodiny, které se vyplatí umístit na skříňku v obývacím pokoji nebo v pracovně.

Budíky pro děti

Barevné, se snadno čitelným ciferníkem a příjemným budíkem. Nabídka budíky pro děti ve FormAdore obsahuje jen ty nejlepší návrhy ze světa designu vytvořené s ohledem na ty nejmladší. Ranní vstávání bude mnohem snazší, pokud bude mít vaše dítě na nočním stolku barevný budík pro děti. Mnohem lepší řešení než mobilní telefon pod polštářem!

Hlasité budíky

Absolutní budíky máme také! Obětovali jsme se pro vás a otestovali jsme je na největších spáčích z FormAdore. Každý budík s extrémně hlasitým buzením jsme pokřtili jako "superbudík". Jeho účinnost je stoprocentní! Takové hlasité budíkyv podobě elektronických i analogových budíků.

Stolní hodiny - funkční dekorace

V naší nabídce máme samozřejmě budíky, ale za zmínku stojí i klasické budíky. Stolní hodinyjako např. Krbové hodiny. Tyto hodinky mají pouze dvě funkce: ukazují čas a zdobí interiér. Jejich designový potenciál však nelze podceňovat! Stolní hodiny mají zcela jiný charakter než budíky, a proto v interiéru působí zcela jinak.

Takové hodiny obvykle stojí na komodě nebo krbové římse, ale vyplatí se pro ně hledat jiné, méně nápadné místo. Řiďme se jejich velikostí a estetikou. Například minimalistické stolní hodiny ve stylu scandi budou dobře vypadat na knihovně ze světlého dřeva, ale mohou se rozcházet s těžkou komodou z ořechového dřeva.

Máme také návrhy pro kanceláře, konkrétně stolní hodiny.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies