Zvlhčovače vzduchu

25 produktů

Příliš suché? Příliš chladno? Nebo snad vůně, mírně řečeno, není ta pravá? Design se stará nejen o krásné doplňky, ale také o to, abychom se v interiéru cítili dobře. V zimě se kvůli silnému vytápění často potýkáme s příliš suchým vzduchem v místnostech, kde spíme.

V tomto případě přicházejí na pomoc moderní zvlhčovače vzduchu, které se vyznačují nejen použitím moderních technologií (ultrazvukové zvlhčovače), ale také v krásném, minimalistickém designu, díky kterému se nebudete stydět za svůj moderní interiér. Naše nabídka zahrnuje nejoblíbenější zvlhčovače vzduchu, ale to není vše. odpařovací zvlhčovače ale to není vše. Mezi produkty této kategorie patří také aromaterapie a zvlhčovače vzduchu s oleji, které se postarají i o příjemné vůně v místnostech našich domovů.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 1
Vybrané filtry:
Vonný difuzér Milano Plus

2 020 Kč

Vonný difuzér Milano Plus

Soehnle
Odvlhčovač Albert

15 282 Kč

Odvlhčovač Albert

Stadler Form
  Odvlhčovač Albert

  15 282 Kč

  Odvlhčovač Albert

  Stadler Form
2 ksOdvápňovací filtry do zvlhčovače Fred Magic Ball 2 ks

322 Kč

Odvápňovací filtry do zvlhčovače Fred Magic Ball 2 ks

Stadler Form
Odpařovací zvlhčovač vzduchu Karl velký

10 914 Kč

Odpařovací zvlhčovač vzduchu Karl velký

Stadler Form
Odpařovací zvlhčovač vzduchu Karl

7 638 Kč

Odpařovací zvlhčovač vzduchu Karl

Stadler Form
Aroma difuzér Nina bílý

1 905 Kč

Aroma difuzér Nina bílý

Stadler Form
Zvlhčovač s funkcí čištění vzduchu George bílý

8 457 Kč

Zvlhčovač s funkcí čištění vzduchu George bílý

Stadler Form
Odvlhčovač Theo bílý

7 092 Kč

Odvlhčovač Theo bílý

Stadler Form
  Odvlhčovač Theo bílý

  7 092 Kč

  Odvlhčovač Theo bílý

  Stadler Form
Aroma difuzér Lina bílý

541 Kč

Aroma difuzér Lina bílý

Stadler Form
Aroma difuzér Tina bílý

1 469 Kč

Aroma difuzér Tina bílý

Stadler Form
Zobrazit:

Suchý vzduch v domácnosti má nepříznivý vliv na naše zdraví a pohodu. Uvádí se, že vlhkost vzduchu doma nebo v kanceláři by se měla pohybovat mezi 40-60 %. Úroveň vlhkosti v domácnosti lze snadno změřit pomocí přístroje, jako je vlhkoměr. Optimální vlhkost vzduchu v bytě však lze udržovat funkčním zařízením, například zvlhčovačem vzduchu. Jaký zvlhčovač vzduchu si mám vybrat?

Zvlhčovač vzduchu - jaký zvolit?

Nejúčinnějším způsobem, jak udržet správnou úroveň vlhkosti v domácnosti, je použití zvlhčovače vzduchu, který produkuje vodní páru a zvlhčuje tak místnost. Zvlhčovače vzduchu dostupné ve FormAdore se liší svým principem fungování. Přečtěte si o všech jejich typech a o tom, jak zvlhčovat vzduch v místnosti.

 • Parní zvlhčovače

Parní zvlhčovače jsou vybaveny ohřívačem, který ohřívá vodu, takže z přístroje vychází pára. Nespornou výhodou těchto zařízení je jejich jednoduchá konstrukce a nízká cena. Díky vysoké teplotě potřebné k výrobě páry si můžeme být jisti, že všechny bakterie hromadící se v nádrži na vodu budou zničeny. Díky tomu jsou parní zvlhčovače vysoce hygienické. Kromě toho nejsou pro jejich správný provoz nutné žádné další komponenty, jako jsou filtry, což se projevuje v nižších provozních nákladech.

Ultrazvukové zvlhčovače využívají ultrazvukové vlny k rozbíjení molekul vody, což vede k produkci zvlhčující parní mlhy. Jejich výhodou je nízká spotřeba energie, vysoká účinnost a tichý provoz, i když je třeba poznamenat, že ultrazvuk mohou zvířata slyšet a může jim způsobit úzkost nebo podráždění.

Odpařovací zvlhčovače se skládají z nádržky na vodu, zvlhčovací patrony a ventilátoru. Tento typ zařízení nasává vzduch a následně jej propouští přes odpařovací rohož, v důsledku čehož vypouští jemnou zvlhčující mlhu. Odpařování je považováno za nejpřirozenější způsob zvlhčování vzduchu. Odpařovací zvlhčovače jsou účinné, hygienické a spotřebovávají málo elektřiny.

Aroma zvlhčovače vzduchu jsou přístroje, s nimiž si můžeme užívat nejen zvlhčený, ale také krásně provoněný vzduch, a to díky esenciálním olejům, které lze do tohoto typu zvlhčovače přidat.

V naší nabídce najdete také zařízení, která kombinují funkci čištění a zvlhčování vzduchu. Čističky vzduchu se zvlhčovačem nejen filtrují vzduch, ale také zajišťují správnou úroveň vlhkosti.

Zvlhčovač vzduchu je nejúčinnějším, ale ne jediným způsobem, jak udržet správnou úroveň vlhkosti v domácnosti. Další způsoby zvlhčování vzduchu naleznete v článku FA Magazine: Suchý vzduch v domácnosti? Navrhujeme, jak ji zvlhčit

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu?

Dobrý zvlhčovač vzduchu by měl být účinný a zároveň tichý, bezpečný, odolný proti znečištění a snadno ovladatelný. Za pozornost stojí také design zařízení, které musí být umístěno na významném místě v interiéru, aby dobře plnilo svou funkci. V nabídce FormAdore najdete širokou škálu zvlhčovačů vzduchu, které se vyznačují nejen vysokou kvalitou zpracování a skvělými parametry, ale také zajímavým, originálním designem, díky němuž můžete model zvlhčovače snadno sladit s interiérem.

A nakonec máme ještě jednu radu. Mnoho lidí si klade otázku, jaký druh vody zvolit pro zvlhčovač vzduchu, aby přístroj správně fungoval. Na tuto otázku již spěcháme odpovědět. Pro ultrazvukové zvlhčovače je nejlepší destilovaná voda nebo voda z reverzní osmózy.Vodu z vodovodu lze použít pro odpařovací a odpařovací zvlhčovače , ale je vhodné ji nejprve přefiltrovat.

Jakou čističku vzduchu si mám vybrat? Jak zvlhčujete vzduch ve své domácnosti? Odpovědi na tyto otázky najdete v časopise FA: Zhluboka se nadechněte! Zvlhčovače a čističky vzduchu pro domácnost.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies