Nástěnná svítidla

220 produktů

V minulosti se nástěnnou lampou rozuměla stojící lampa napájená z palivové nádrže, ale v dnešní době se mnohé změnilo a nástěnná lampa se označuje jako nástěnné svítidlo. Tato nenápadná lampa zvládne každý úkol! Poskytuje bodové nebo rozptýlené atmosférické světlo a je ideální do chodby, na schodiště, ale také do koupelny nebo jako lampa nad zrcadlo. Nástěnná svítidla do ložnice lze s úspěchem použít i jako noční lampičky! Nástěnná svítidla s dlouhými rameny rozzáří vybranou dekoraci.

V naší nabídce najdete jak černé nástěnné lampy, tak nástěnné lampy ve všech barvách duhy. Vyberte si z dětských nástěnných lamp, elegantních nástěnných lamp, nástěnných lamp v loftovém stylu... cokoli vás napadne! cokoli vás napadne! A pokud chcete osvětlit fasádu svého domu, podívejte se na naši nabídku venkovních svítidel.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 4
Vybrané filtry:
Nástěnné svítidlo Ancora

11 280 Kč

Nástěnné svítidlo Ancora

Ferm Living
NovinkaNástěnné svítidlo Linea se stmívačem černé

10 319 Kč

Nástěnné svítidlo Linea se stmívačem černé

Kaspa
Zobrazit:

Nástěnná svítidla jsou dokonalým doplňkem stropních a závěsných svítidel a plní roli akcentu a osvětlení. Jsou funkční, úžasné svým designem, dokonale osvětlují interiéry a zároveň pomáhají vytvářet jedinečnou a nenapodobitelnou atmosféru.

Nástěnná svítidla - funkční a dekorativní zdroj světla

Nástěnná svítidla překvapují svou formou, tvarem a designem. Jedná se o poměrně malá svítidla, s jejichž pomocí však můžete Vzhled a atmosféru vašeho interiéru mohou výrazně změnit nástěnná svítidla. Nástěnná svítidla lze použít k vizuálně rozdělit interiér na zóny, např. rozdělit obývací prostor v prostorném obývacím pokoji namontováním nástěnných svítidel po stranách pohovky nebo křesel, osvětlit galerii obrazů na stěně, zrcadlo v koupelně, schodiště nebo jednoduše vyzdobit prázdnou stěnu.

Také klíčové dekorativní hodnota nástěnných svítidel. Najdete zde jak moderní nástěnná svítidla, tak minimalistická nástěnná svítidla, podkrovní lampya také nástěnná svítidla, která překvapí typem aplikovaných ornamentů, jež dokonale doplní interiéry zařízené v retro nebo glamour stylu. Ať už si vyberete jakoukoli nástěnnou lampu, jedno je jisté. Světlo, které vyzařují, bude které vyzařují, podtrhnou výzdobu každého interiéru a dodají mu na atraktivitě a originalitě.

Je však třeba zdůraznit, že v případě nástěnných svítidel není důležitý pouze design, ale také směr světelného zdroje. Světlo nástěnného svítidla směřující vzhůru opticky zvětší prostor. Nástěnná svítidla s stínidlokterý svítí směrem dolů, rozptýleného, mírně tlumeného světla, aby se interiér interiér působí o něco nižší, ale zároveň navozuje mimořádně intimní a útulnou atmosféru.

Kromě toho se upozorňuje, že nástěnná svítidla instalovaná v obývacích pokojích, ložnicích a dětských pokojích, tedy v interiérech, kde odpočíváme, by měla vyzařovat tlumené, jemné světlo, které přispívá k relaxaci. Naproti tomu koupelnové nástěnné svítidlo nad zrcadlem nebo nástěnná svítidla instalovaná podél průchodu, např. na dlouhé chodbě nebo k osvětlení schodiště, by měla vytvářet intenzivnější světlo. by měl generovat více světla.

Nástěnná svítidla do ložnic - ideální doplněk ke stropním svítidlům

Nástěnná svítidla instalovaná v ložnici jsou mimořádně funkčním řešením. Měkké, jemné světlo vycházející z nástěnných svítidel lze použít jako noční světloumožňuje pohodlné čtení oblíbené knihy před spaním nebo pohodlné a bezpečné noční vstávání. Nástěnná svítidla do ložnic poskytnout dostatek světla, jsou skvělou dekorací, doplňuje design každého interiéru a zároveň Pomáhají také vytvořit útulnou, intimní a relaxační atmosféru.Černé nástěnné lampy černá nástěnná svítidla jsou ideální volbou pro moderní, minimalistické ložnice, zatímco zlatá, bohatě zdobená svítidla dokonale zapadnou do charakteru interiérů ve stylu glamour.

Nástěnná svítidla do koupelen - ideální způsob osvětlení interiéru

Plafond Plafón nebo jiné stropní světlo nedokáže koupelnu a zrcadlo dobře osvětlit, což může ztížit různé úkony spojené s péčí o tělo. Proto je vhodné vybavit tento interiér koupelnovými nástěnnými svítidly. Nejlepší jsou tyto nástěnná svítidla nad zrcadlemNejlepší možností je použít nástěnné lampy nad zrcadlem, které lze namontovat na obě strany zrcadla a které dokonale osvětlí obličej. V závislosti na velikosti zrcadla můžete také zvážit instalaci jednoho nástěnného svítidla přímo nad zrcadlo. Při výběru nástěnného svítidla do koupelny byste měli zkontrolovat, zda nástěnné svítidlo, o které máte zájem. nástěnné svítidlo, o které máte zájem, je vyrobeno z odolných a trvanlivých materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a korozi.

Venkovní nástěnné lampy - ideální pro osvětlení vašeho domova

Venkovní nástěnná svítidla mají především praktické vlastnosti. Zlepšují komfort a pohodlí nemovitosti a mají pozitivní vliv na vzhled budovy a bezpečnost v okolí domu..

Je důležité mít na paměti, že venkovní nástěnná svítidla jsou vystavena nepříznivým povětrnostním podmínkám, takže jejich Svítidla musí být robustně vyrobena a odolná proti poškození. Nástěnné svítidlo určené pro venkovní použití musí mít utěsněný kryt, který zabraňuje vniknutí vody nebo nečistot dovnitř.

 

Nástěnná svítidla pro dětiNástěnná svítidla v koupelně nad zrcadlem, bezdrátové připojení a venkovní svítidla a mnoho dalších nástěnných svítidel v různých provedeních, jejichž široký výběr naleznete ve FormAdore, vám umožní zavést do interiéru funkční, bodové, doplňkové a dekorativní osvětlení.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies