ZÁRUKA + SERVIS

Líbí se vám rychlovarná konvice, hodiny nebo časovač od společnosti FormAdore, ale bojíte se, "co se stane", když se tento výrobek rozbije? Produkty můžete používat a zůstat v klidu!

Zaprvé, všechny produkty prodávané na FormAdore jsou originální výrobky, vyrobené a pečlivě zabalené jejími výrobci.

Na některé z nich, jako jsou elektrospotřebiče, hrnce nebo pánve, se vztahuje záruka výrobce. Informace o její délce by v tomto případě měla být na stránce daného produktu. Podrobné podmínky záruky a postup reklamace jsou popsány v záručním listu, který je součástí balení.

Na všechny produkty nabízené ve FormAdore se samozřejmě vztahuje dvouletá záruka. Pokud tedy během této doby zjistíte, že vámi zakoupený produkt má fyzické vady, neváhejte nás kontaktovat. Naši zaměstnanci vám pomohou vyřídit všechny potřebné formality a budou vás informovat o dalším postupu.

Pokud máte pochybnosti o tom, jak s daným produktem zacházet, jak o něj pečovat nebo čistit, rovněž zavolejte do FormAdore. Naše produkty známe, sami je často používáme a máme je moc rádi, proto vám rádi poradíme, co dělat, abyste se z výrobků zakoupených ve FormAdore těšili co nejdéle :)

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies