DORUČENÍ + PLATBA

Objednané produkty balí usměvavý zaměstnanec FormAdore s náležitou péčí, aby se k vám dostaly nejen rychle, ale také bezpečně. Většina objednávek je vyřízena do 24 hodin, avšak vzhledem k rozmanitosti nabízených produktů je nutné některé z nich dovézt přímo od výrobce, což ovlivňuje dobu odeslání. Každý popis produktu obsahuje informace o dodací lhůtě v pracovních dnech, která udává odhad doby od vytvoření objednávky po předání balíku do přepravy.

DOPRAVA

Objednávka vám bude doručena Českou poštou.

Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma.

U objednávek do 2000 Kč je poštovné 99 Kč.

Doručení na adresu

Česká Pošta - Balík Do ruky
Doručování probíhá v pracovní dny v čase mezi 8:00 - 16:00 hod. Kurýr vás před doručením bude informovat formou SMS o předběžném čase doručení. V případě neúspěšného doručení kurýr zásilku uloží na příslušné poště.

WeDo - kurýr
Kurýři doručují zásilky mezi 7:00 a 21:00 (v pracovní dny).
Kurýr se pokusí doručit zásilku dvakrát, a pokud příjemce není na uvedené adrese zastižen, bude zásilka přesměrována na výdejní místo, kde bude uložená po dobu 7 kalendářních dnů.

PPL - kurýr
Kurýři doručují zásilku mezi 8:00 a 18:00 (v pracovní dny).
Kurýr se pokusí doručit zásilku jednou. Pokud se zásilku nepodaří doručit, je uložena na nejbližším výdejním místě, odkud si ji příjemce může vyzvednout po dobu 3/7 kalendářních dnů, a to na základě informační SMS s kódem a dobou uložení zásilky.

Doručení na výdejní místo

Česká pošta - Balík Na poštu a Balíkovna
Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo obdržíte vyrozumění formou SMS i e-mailem spolu s heslem pro vyzvednutí a lhůtou uložení zásilky.

WeDo - Point a Box
Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo obdržíte vyrozumění formou SMS i e-mailem spolu s heslem pro vyzvednutí a lhůtou uložení zásilky.

PPL - Parcelshop a Parcelbox
Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo obdržíte vyrozumění formou SMS i e-mailem spolu s heslem pro vyzvednutí a lhůtou uložení zásilky.

Pokud z technických důvodů potřebujeme odeslat vaši objednávku v samostatných zásilkách, bude vám poštovné účtováno pouze jednou.

ZPŮSOBY PLATBY

V e-shopu FormAdore můžete za objednané produkty zaplatit různými způsoby:

Platba kartou (kreditní a debetní) - jakmile potvrdíte objednávku a zvolíte platbu platební kartou, budete přesměrováni na zabezpečenou stránku autorizačního systému platební karty, kde bude po vyplnění formuláře z vaší karty stržena dlužná částka. Podporovány jsou (debetní nebo kreditní) karty VISA a Master Card.

Instantní bankovní převod - jakmile potvrdíte objednávku budete přesměrováni na zabezpečenou stránku autorizačního systému vašeho online bankovnictví.

Platba na dobírku - zaplatíte při převzetí zásilky od kurýra kartou nebo v hotovosti.

PayPal platba - jakmile se přihlásíte ke službě PayPal, uhradíte svou platbu bezpečně a pohodlně několika kliknutími bez dalších poplatků. Renomovaný systém s celosvětovým pokrytím zaručuje nejvyšší úroveň zabezpečení.

Google Pay platba - v mobilu se systémem Android zaplatíte přes platební bránu ze své Google peněženky – vaší platební kartou.

Klasický bankovní převod - za objednané zboží zaplatíte klasickým bankovním převodem na účet obchodu FormAdore. Abychom mohli vaši platbu identifikovat, uveďte prosím do názvu převodu číslo objednávky, které jste obdrželi v e-mailu potvrzujícím její odeslání.

Číslo bankovního účtu společnosti FORMADE, která provozuje obchod FormAdore:

Fio banka
2702415461 / 2010
FORMADE
Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies