Plakáty

16 produktů

Skvělý plakát je... Přestaňte, definice "cool plakátu" neexistuje! Někteří lidé dávají přednost vtipným plakátům, jiní skandinávské (minimalistické) a další visí na stěně. umělecký obrázek plakátu. Totéž platí pro prostor, který chceme vyzdobit. Jiný plakát se hodí pro obývací pokoj, a další do kuchyně. Naštěstí je ve FormAdore velký výběr!

Plakát je nejen dekorace na stěnu, ale také vynikající způsob, jak vyjádřit sebe a svůj vlastní vkus. Optimistům se bude líbit naše motivační plakáty, na druhé straně černobílé plakáty osloví minimalisty, kteří ocení spíše strohé aranžmá. Vyberte si typografické plakáty, pokud chcete, aby vaši hosté... rychle obdržet zprávu, která je pro vás důležitá :) Nebo chcete začít hledat ideální plakát podle jeho rozměrů? To můžete udělat i vy! Máme nejoblíbenější plakáty, včetně plakátů 30x40 a 100x70.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 1
Vybrané filtry:
Plakát In Bauhaus We Trust

415 Kč

Plakát In Bauhaus We Trust

Cinqpoints
Háček na plakáty Bloomingville dřevěný 19 cm

322 Kč

Háček na plakáty Bloomingville dřevěný 19 cm

Bloomingville
Plakát Architecture Scale

453 Kč

Plakát Architecture Scale

Cinqpoints
Plakát Bloomingville páv

240 Kč

Plakát Bloomingville páv

Bloomingville(1)
Plakát Pritzker Prize

420 Kč

Plakát Pritzker Prize

Cinqpoints
  Plakát Pritzker Prize

  420 Kč

  Plakát Pritzker Prize

  Cinqpoints
Plakát White House

475 Kč

Plakát White House

Cinqpoints
  Plakát White House

  475 Kč

  Plakát White House

  Cinqpoints
Plakát L'Architecture Est Un Sport De Combat

475 Kč

Plakát L'Architecture Est Un Sport De Combat

Cinqpoints
2 ksPlakáty Bogi 25,5 x 35 cm 2 ks

486 Kč

Plakáty Bogi 25,5 x 35 cm 2 ks

Bloomingville
2 ksPlakáty Aise 26 x 35 cm 2 ks

486 Kč

Plakáty Aise 26 x 35 cm 2 ks

Bloomingville
Zobrazit:

Dekorativní plakáty jsou vynikající alternativou k tradičním obrazům a představují rychlý a snadný způsob, jak proměnit interiér. Tyto typy grafiky oživují prostor a jsou skvělou dekorací pro moderní interiéry.

Plakáty - moderní dekorace na zeď

Nástěnné plakáty jsou zajímavou dekorací, která je již dlouhou dobu velmi oblíbená. To není překvapivé - vždyť moderní plakáty jsou rychlým a snadným způsobem, jak změnit design interiéru a dodat mu originální charakter .

V naší nabídce najdete plakáty do domácnosti i do kanceláře. Řešení, které se dokonale hodí do všech interiérů. Nejčastěji se hledají a vybírají plakáty do obývacího pokoje a plakáty do ložnice, ale tyto typy grafiky vypadají stejně dobře zavěšené na stěně v předsíni, pracovně, a dokonce i v kuchyni nebo koupelně. Za zmínku stojí také originální a zajímavé dekorace na zeď pro děti, které jistě ozdobí nejedno dětské království. Najdete zde zarámované i nezarámovanéplakáty. Grafika se dodává v různých provedeních, barvách a velikostech , z nichž nejoblíbenější jsou plakáty 30x40 a 100x70. Všechny dekorace na zeď mají jedno společné - jsou vysoce kvalitní. Plakáty, které nabízíme, jsou vytištěny na odolném a trvanlivém papíře , který je odolný vůči faktorům, jako je vlhkost, vysoké teploty nebo sluneční záření. Určitě najdete nástěnné dekorace, které budou působivě zdobit váš interiér .

Černobílé plakáty - moderní plakáty do obývacího pokoje, ložnice, koupelny...

Černá a bílá jsou nadčasové barvy, které v kombinaci působí vždy elegantně a stylově. Plakáty udržované v těchto dvou univerzálních a neutrálních barvách jsou ideálním návrhem pro moderní, minimalistické a strohé interiéry, ale nejen pro ně. Klasický charakter černobílých plakátů z nich dělá také ideální doplněk pro místnosti, v nichž převládají živé a intenzivní barvy .

Díky svému nadčasovému charakteru vypadáčernobílý plakát skvěle v kombinaci s plakáty v jiných barvách nebo s vašimi vlastními fotografiemi. Moderní plakáty v černobílém provedení jsou minimalistickou, ale mimořádně účinnou dekorací, která stylově ozdobí stěnu v bytě, ale i v kanceláři, baru nebo restauraci.

Plakáty s nápisy - stylová dekorace do každého interiéru

Hledáte jednoduchý způsob, jak změnit design svého interiéru? S pomocí přicházejí módní a designové plakáty s nápisy, vyrobené s důrazem na detail. Velkou část z nich tvoří motivační plakáty, které hrají nejen velkou dekorativní roli, ale také podněcují naši kreativitu. Skandinávský plakát s citátem, větou nebo inspirativním nápisem nás nutí k zamyšlení, podněcuje nás k činnosti a naplňuje pozitivní energií.

Tyto typy grafiky jsou ideálním řešením do obývacího pokoje nebo pracovny, ale také ideálními plakáty do kanceláře, které povzbudí tým k práci a pozitivně ovlivní výkonnost zaměstnanců. Kromě toho se do dětského pokoje skvěle hodí plakáty s motivačními nápisy. Motivační, inspirativní a posilující plakáty budou dokonalou výzdobou dětského interiéru. Typografický plakát se zajímavým nápisem, který nutí k zamyšlení, dodá všem dobrou náladu a vnese do interiéru závan čerstvého vzduchu a originality.

Umělecké plakáty - zajímavé dekorace na zeď

Pokud hledáte nástěnné dekorace s originálními, poutavými motivy v podobě abstraktních tvarů nebo barevných vzorů, určitě si prohlédněte naši nabídku uměleckých plakátů. Za zmínku stojí personalizované plakáty Follygraph z kolekce Znamení zvěrokruhu s podpisem designéra, na nichž je na modrém a tmavě modrém pozadí zobrazeno uspořádání hvězd v určitém znamení. Jsou skvělou volbou do ložnice, pracovny nebo pokoje teenagera. Umělecké zarámované plakáty budou elegantně a stylově zdobit každou stěnu ve vaší domácnosti.

Botanické plakáty - módní dekorace na zeď

Botanické plakáty Jedná se o velmi silný interiérový trend, který odkazuje na minimalismus ve skandinávském stylu, protože květinové motivy se krásně hodí k dřevěnému nábytku nebo bavlněnému či lněnému textilu. Minimalistické plakáty s rostlinnými motivy vnesou do místnosti spoustu svěžesti, klidu a harmonie.

Grafika s listy, květinami nebo palmami se hodí do každé místnosti. Jsou to ideální plakáty do koupelny, kuchyně, ložnice nebo obývacího pokoje. Tyto typy grafiky oživí a obohatí váš interiér a budou designovou ozdobou vašich stěn. Skandinávské plakáty S motivem rostlin dodají vašemu interiéru originální a atmosférický ráz.

Plakáty do kuchyně - nápadité nástěnné plakáty s kuchyňskými motivy

Plakáty pro kuchyně Nástěnné plakáty do kuchyně jsou nápadité grafické listy, které tematicky odkazují na potraviny. Plakáty s obrázky ovoce, zeleniny nebo sladkostí jsou jen některé z našich návrhů. Ve FormAdore najdete také plakáty s vyobrazením kuchyňské linky, praktické tipy na dobu přípravy jídla, recepty na smoothie, ale i plakátové průvodce druhy kávy, čaje nebo nože. Plakát do kuchyně je skvělou dekorací, která dodá této místnosti jedinečný, originální a útulný charakter.

Mapa světa na zeď - nápady na zajímavou nástěnnou dekoraci

Mapa světa Jedná se o nástěnnou dekoraci, která se hodí do interiéru obývacího pokoje, ložnice, pracovny i dětského pokoje. Mapa světa zavěšená na stěně v dětském pokoji bude plnit nejen dekorativní, ale i vzdělávací funkci a jistě poslouží jako učební pomůcka. Na druhou stranu mapa světa pověšená na stěně v obývacím pokoji nebo v ložnici může vyvolat vzpomínky na cesty nebo nás vrátit v čase na ta místa na světě, kde jsme strávili příjemné a nezapomenutelné chvíle.

Mapa světa na stěně je ideálním návrhem nástěnné dekorace pro lidi, kteří rádi cestují, zajímají se o zeměpis nebo prostě jen hledají originální dekorativní řešení pro svůj interiér.

Vyzdobte svůj prostor módními plakáty, které dodají každé místnosti jedinečný charakter.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies