Stropní lampy

575 produktů

V obchodě FormAdore víme, že můžete mít nerovný strop, ale stejně tak můžete mít rovný, klidný, extravagantní..... Můžete si ho dopřát, jak chcete! Proto v naší nabídce stropních svítidel najdete vše: jak velká závěsná svítidla, včetně působivých lustrů, která jsou ideální jako stolní lampy, tak prostorově úsporné plafony. Máme také stropní svítidla a lišty ideální pro moderní a kancelářské prostory.

Nevíme, co hledáte, ale víme, že u nás to určitě najdete. Moderní lampa do minimalistického interiéru? Žádný problém. Industriální lampa do interiéru v loftovém stylu? Není nic jednoduššího! A pokud vás vzhled vaší stropní lampy omrzí, experimentujte s doplňky: vyměňte stínidlo nebo závěs, případně jen vyměňte žárovku za dekorativní? Nebojte se experimentovat!

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 10
Vybrané filtry:
Závěsná lampa VL45 Radiohus LED 17,5 cm

10 925 Kč

Závěsná lampa VL45 Radiohus LED 17,5 cm

Louis Poulsen
Kabel na závěsnou lampu Kurbis

879 Kč

Kabel na závěsnou lampu Kurbis

Ferm Living
NovinkaZávěsná lampa Linea se stmívačem černá

14 141 Kč

Závěsná lampa Linea se stmívačem černá

Kaspa
Závěsná lampa VL45 Radiohus LED 25 cm

13 589 Kč

Závěsná lampa VL45 Radiohus LED 25 cm

Louis Poulsen
Závěsná lampa Wohlert LED skleněná 30 cm

16 385 Kč

Závěsná lampa Wohlert LED skleněná 30 cm

Louis Poulsen
NovinkaZávěsná lampa Stilla 3 černá

15 233 Kč

Závěsná lampa Stilla 3 černá

Kaspa
Stropní svítidlo Munkegaard Mini LED 3000K

10 008 Kč

Stropní svítidlo Munkegaard Mini LED 3000K

Louis Poulsen
Zobrazit:

Hlavním zdrojem světla v podstatě v každé místnosti jsou stropní svítidla, která po setmění dokonale rozzáří interiér a zaručují rovnoměrnou intenzitu světla. Ve FormAdore najdete několik typů stropních svítidel. Které? Na co si dát při jejich nákupu pozor?

Široká nabídka stropních svítidel

Dům nebo byt si lze jen těžko představit bez stropního osvětlení. Donedávna převládaly v uspořádání pouze tyto typy svítidel lustryale nyní hlavní osvětlení může být funkčnější, atraktivnější a estetičtější.

Stropní svítidla, která jsou v současné době na trhu, jsou velmi oblíbená a nejčastěji se vybírají pro svou všestrannost a univerzálnost. Nabízíme široký výběr stropních svítidelabyste mohli snadno najít správné světlo, které bude vyhovovat vašim potřebám a preferencím. Různé tvary, různé ozdoby nebo designové a módní doplňky, Díky rozmanitosti tvarů, různým ornamentům nebo designovým a módním doplňkům, jako jsou krystaly, si můžete vybrat svítidlo, které bude dokonale ladit s designem vašeho interiéru.

Stropní svítidla do obývacího pokoje nebo ložnice jsou zárukou. nejen vynikající osvětlení interiéru, ale také zavedení zajímavé dekorace. Nabízíme oba tradiční, klasické závěsná svítidlaa také moderní stropní svítidla, podkrovní lampy a mnoho designérských projektů, které dokonale podtrhnou charakter originálních, netradičních interiérů.

Osvětlení obývacího pokoje, ložnice, chodby... - jak sladit stropní svítidla s interiérem?

Rozmanitost světel z hlediska tvaru, barvy, designu a materiálů nám dává téměř neomezené možnosti designu a tvorby. Rozmanitost svítidel z hlediska tvarů, barev, stylů a materiálů nám dává téměř neomezené možnosti designu a klimatu interiéru. Stropní svítidlo je skvělým doplňkem každého interiéru, který v závislosti na zvoleném modelu může změnit jeho charakter. Rozhodněte se pro lampu ve výrazné, kontrastní, výrazné barvě nebo se zajímavými ornamenty, které budou působit příjemně. dodají celkovému interiéru originální nádech. Kromě toho je možné pomocí správných může opticky zvětšit prostor. Stačí vsadit na moderní lampy do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, které budou vyzařovat. jasný a rozptýlený zdroj světlakterá dokonale osvětluje každou část prostoru. Z Stropní svítidla s měkkým a soustředěným světlem mohou vytvořit útulnou, intimní a důvěrnou atmosféru.

Při výběru stropního svítidla navíc věnujte pozornost jeho velikost. Velikost svítidla by měla být přizpůsobena velikosti plochu místnosti, ve které chcete přístroj instalovat.. Velké lustry v malém prostoru mohou interiér opticky zahltit, proto nejlépe vypadají v prostorných interiérech. Závěsná svítidla jsou naopak skvělou volbou pro vysoké místnosti. Nejenže skvěle vypadají, ale také účinně osvětlují všechna zákoutí.

Nezapomeňte si vybrat správný žárovka pro stropní svítidlo. Tyto stránky Ty, které vyzařují teplé světlo, vytvářejí útulnou, relaxační atmosféru, Proto fungují nejlépe proto se nejlépe hodí do obývacího pokoje nebo ložnice, Vzhledem k tomu, že studené světlo stimuluje činnost a zlepšuje koncentraci, Proto je vynikající volbou do pracovny, ale také do koupelny.

Typy stropních svítidel

Jedním z typů stropních svítidel je závěsná svítidla, lze instalovat jak jako ústřední bod nebo k osvětlení určitých zón či oblastí v interiéru. S pomocí stolní lampa, zrcadlová světla nebo závěsné svítidlo, které poskytuje efektivní osvětlení, například v obývacím pokoji.

Alternativou k závěsným lampám jsou plafonds stropní plafony. Jedná se o ploché nebo poloploché lampykteré jsou namontovány přímo na stropě. Stropní plafony Plafony mají uvnitř žárovku, nezabírají příliš mnoho místa a vyzařují rozptýlené světlo, které je příjemné pro oči. Plafon lze použít při návrhu osvětlení ložnic, kuchyní, dětských pokojů a obývacích pokojů. Je třeba zdůraznit, že plafony opticky zintenzivňuje prostor a dělá je vypadat prostorněji. Proto jsou ideální pro malé a nízké místnosti.

Stropní osvětlení zahrnuje nejen závěsná svítidla a stropní plafony, ale také povrchová svítidla a osvětlovací lišty, Stropní svítidla jsou nejen závěsná svítidla a stropní plafony, ale také povrchová svítidla a osvětlovací lišty, které osloví každého, kdo hledá funkční, moderní řešení. funkční a moderní zdroj světla pro jejich interiéry. Zvláštní pozornost si mezi nimi zaslouží stropní led osvětlení, které je velmi oblíbené díky použití. účinné a energeticky úsporné LED diody. Stropní LED svítidla mají značnou spotřebu. méně elektřiny než tradiční žárovky, což se projeví v nižších účtech za elektřinu. Kromě toho se LED diody vyznačují dlouhá životnosta jejich další výhodou je, že LED diody mají také dlouhou životnost a jejich další výhodou je, že produkují světelný výkon blízký přirozenému světlu, nezahřívají se a jsou bezpečné pro životní prostředí.

 

Vyberte si kvalitní designová stropní svítidla, která nejen účinně osvětlují, ale také doplňují design vašeho interiéru. Kromě stropních svítidel najdete také příslušenství k lampám, stínidla nebolampy, stínidla nebo držáky lamppro komplexní osvětlení v domácnosti.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies