Sušičky na salát

12 produktů

Křupavá a lehká listová zelenina je dokonalým doplňkem tradičních pokrmů a základem pro bezmasé pokrmy. Jak zajistit, aby zelenina na vašem stole vypadala lákavě a chutnala skvěle? Vybavte si kuchyň pořádnou sušičkou na salát. Název je trochu zavádějící, protože sušit můžete nejen listy hlávkového salátu, ale také rukolu, polníček, špenát, petržel a dokonce i bylinky.

Sušička salátu se může zdát jako nenápadný kuchyňský doplněk, ale skutečně může usnadnit život. Už žádné mokré saláty v miskách, na jejichž dně se hromadí voda. Během několika vteřin můžete z jakéhokoli druhu listů odstranit vlhkost a připravit je lehké, křupavé a chutné. A samozřejmě čisté a bezpečné pro vaše zdraví :)

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 1
Vybrané filtry:
Kráječ s odstředivkou na salát MultiPrepare

1 829 Kč

Kráječ s odstředivkou na salát MultiPrepare

Joseph Joseph(1)
Odstředivka na salát Green Tool

1 572 Kč

Odstředivka na salát Green Tool

Eva Solo
Odstředivá sušička na salát Vitalita

2 348 Kč

Odstředivá sušička na salát Vitalita

WMF
Odstředivá sušička na salát Turby

1 146 Kč

Odstředivá sušička na salát Turby

Moha
Odstředivka na salát Pullit

Nová cena:1 960 Kč 
Stará cena:2 342 Kč Sleva:-16%

Odstředivka na salát Pullit

Gefu
    Odstředivka na salát Pullit

    Nová cena:1 960 Kč
    Stará cena:2 342 Kč Sleva:-16%

    Odstředivka na salát Pullit

    Gefu
Zobrazit:

"Zelená" do salátu, na sendviče, do pesta nebo třeba do smoothie? Také mu stejně jako my nedokážete odolat v žádné z těchto podob? Pokud ano, nesmí ve vaší kuchyni chybět taková pomůcka, jako je sušička salátu. Ve FormAdore jsme shromáždili nejlepší modely na trhu - prohlédněte si je a vyberte si produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Sušička salátu - praktické příslušenství do kuchyně

Jak víte, "zelenina" se musí před konzumací důkladně umýt a poté usušit. Mokré listy nejenže nevypadají lákavě a na dně pokrmu, v němž jsou podávány, se hromadí voda, ale také ztrácejí svou křupavost a lehkost. Problémem mnoha lidí je, že sušení vyžaduje čas navíc, který při přípravě jídla často prostě nestačí. Proto společnost FormAdore přichází na pomoc všem milovníkům salátu, rukoly, petržele a mnoha dalších zdravých darů matky přírody se sušičkami salátu! Díky svému působení velmi rychle odčerpávají vlhkost z listů, které jsou o chvíli později nejen čisté, ale i připravené k podávání! Zachovávají si svůj čerstvý, přirozený vzhled, takže je lze s úspěchem vystavovat v salátech podávaných v průhledných miskách nebo je připravovat ve sklenicích s sebou. Speciální otvory ve spotřebiči vám umožní snadno se zbavit vody nahromaděné při odstřeďování salátu - nemusíte se tedy starat o způsob likvidace.

Hledáte inspiraci pro chutné a výživné saláty ze sezónního ovoce a zeleniny? Podívejte se do skladu Lahodné saláty na léto - 5 zdravých receptů a podívejte se na naše návrhy. Nebo máte zájem o saláty do práce či na výlet mimo město? Pokud ano, podívejte se do časopisu Jarní salát ve sklenici - 5 receptů - určitě najdete něco, co se vám bude líbit.

Na co bych měl brát ohled při výběru sušičky salátu?

Při výběru sušičky salátu věnujte pozornost materiálu mísy. Můžete si vybrat plastový výrobek, ale najdete i misky z oceli. Pokud chcete velký výrobek, vyberte si model s větší kapacitou a průměrem. Pro domácí použití, zejména v malé kuchyni, by vám měla stačit mísa o objemu 3 litry a průměru asi 25 cm. Ve FormAdore najdete salátové mísy vybavené koši s estetickým designem, takže je můžete navíc použít například jako cedník na mytí zeleniny a ovoce pod tekoucí vodou. Na druhou stranu efektně vypadající mísy z přaden poslouží jako salátové mísy a ozdobí jídelní stůl během oběda nebo večeře.

Sušička na salát - usnadňuje skladování "zelených" plodů

Vybavení sušičky salátů víkem je také velmi praktické, pokud jde o bezpečné a hygienické skladování potravin. Omytou zeleninu lze uzavřít do misky, uložit do lednice a později spotřebovat.

Robustní sušičky salátu s pozoruhodným designem a jednoduchým ovládacím mechanismem - najdete je ve FormAdore!

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies