WC kartáče

140 produktů

WC štětka musí být v každé koupelně. Rozhodně však nemusí jít o předmět potupně schovaný za sanitárním zařízením. Skvěle zpracovaná a zajímavě tvarovaná bude nejen užitečná, ale i dekorativní. V našem obchodě najdete kartáče moderních linií, vyrobené z nerezové oceli, geometrických nebo jednoduchých, uhlazených tvarů, ale i hravé, barevné návrhy z plastu. Značky jako Koziol, Zack nebo Blomus se předhánějí ve vytváření rozsáhlých kolekcí koupelnových doplňků, mezi nimiž jistě najdete něco speciálního pro svou koupelnu. Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 3
Vybrané filtry:
NovinkaWc štětka Contract nástěnná matná ocel

7 786 Kč

Wc štětka Contract nástěnná matná ocel

Decor Walther
NovinkaWc štětka Decor Walther nástěnná 38 cm chromová

7 693 Kč

Wc štětka Decor Walther nástěnná 38 cm chromová

Decor Walther
Stojan na toaletní papír a WC štětku Linea leštěný

5 285 Kč

Stojan na toaletní papír a WC štětku Linea leštěný

Zack(3)
Wc štětka Flex

1 228 Kč

Wc štětka Flex

Joseph Joseph(1)
    Wc štětka Flex

    1 228 Kč

    Wc štětka Flex

    Joseph Joseph(1)
Stojan na WC štětku a toaletní papír EasyStore

2 451 Kč

Stojan na WC štětku a toaletní papír EasyStore

Joseph Joseph(2)
Zobrazit:

Montáž na stěnu

Nástěnné WC štětky dostupné v našem obchodě jsou obvykle vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a mají jednoduché, válcové nebo geometrické tvary. Tento typ kartáče se bude dobře hodit do moderních i klasicky zařízených koupelen a toalet. Způsob upevnění kartáče na stěnu (pomocí šroubů nebo lepidla) je jednoduchý a zajišťuje jeho trvalé připevnění. Je to elegantní řešení, které šetří místo v malých koupelnách.

Volně stojící

Volně stojící, vybavené protiskluzovými podstavci, které zabraňují poškrábání podlahy. Vyrobeno z různých materiálů - kovu i plastu, univerzální a praktické. Vyjímatelná plastová kartáčová kazeta zajišťuje hygienu a velký výběr barev a tvarů vám umožní vybrat si dokonalý model, který bude vyhovovat vaší koupelně nebo toaletě.

Jednoduché a elegantní

Stylové, jednoduché a elegantní WC štětky jsou nezbytným doplňkem moderní koupelny. Jsou v tlumených barvách, z ušlechtilého kovu, lesklé nebo matné a hodí se do minimalistických nebo skandinávských interiérů. Vhodná konstrukce zajišťuje stabilitu výrobku a vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost.

Barevné a hravé

Náš obchod nabízí také spoustu toaletních štětek, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Kartáč s kočičí hlavou, oko mimozemšťana neúnavně sledující celou koupelnu nebo pulec tančící na podlaze koupelny jsou jen některé příklady netradičního přístupu designérů k tomuto všednímu předmětu. Pokud k tomu přidáme nejvyšší kvalitu zpracování a širokou škálu dostupných barev, je efekt oživení naší koupelny nebo toalety zaručen.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies