Příslušenství do lamp

146 produktů

Edison by byl na náš sortiment žárovek a příslušenství k lampám hrdý! Zvláště když ho v roce 1879, kdy vynalezl první žárovku, ani ve snu nenapadlo, že se i o více než 100 let později stane inspirací pro světoznámé designéry. Dekorativní žárovky s originálními vlákny ve tvarech připomínajících tradiční formy jsou vynikající alternativou závěsných svítidel (zejména ve strohých interiérech a loftech) a vypadají skvěle v kombinaci s textilním pleteným závěsem nebo šperkovým krytem žárovky. Stínidla pro stolní, stojací nebo závěsné lampy však dokonale doplňují především přívěsky, stojany na lampy, objímky na žárovky nebo podstavce pod lampy. Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 3
Vybrané filtry:
NovinkaNabíječka Zafferano

1 632 Kč

Nabíječka Zafferano

Zafferano
 • Novinka
  Nabíječka Zafferano

  1 632 Kč

  Nabíječka Zafferano

  Zafferano
2 dílyNovinkaNástěnný držák pro svítidla Home tmavě šedý 2 díly

502 Kč

Nástěnný držák pro svítidla Home tmavě šedý 2 díly

Zafferano
Lampa Carmina

2 451 Kč

Lampa Carmina

Umage
  Lampa Carmina

  2 451 Kč

  Lampa Carmina

  Umage
Stínítko Shade plstěné

1 228 Kč

Stínítko Shade plstěné

Umage
Závěs pro lustr Plus bílý

76 Kč

Závěs pro lustr Plus bílý

Kafti(1)
Stojan na lampu LED Linea

415 Kč

Stojan na lampu LED Linea

Seletti
Stínidlo Stream

2 992 Kč

Stínidlo Stream

Ferm Living
  Stínidlo Stream

  2 992 Kč

  Stínidlo Stream

  Ferm Living
Zobrazit:

Nejste si jisti, kterou lampu vybrat? Nebo snad žádná z hotových armatur nesplňuje vaše očekávání? Můžeme vám pomoci s stínidla, patice lamp, stínidla, podstavce lamp, držáky lamp a žárovkyStínidla, podstavce, závěsy a patice lamp i žárovky lze kombinovat a vytvořit si tak ideální lampu.

Stínidla

Závěsná svítidla, stojací lampyale také nástěnná svítidla nebo noční a stolní lampy jsou nepostradatelnými designovými prvky, které dokonale doplní každý interiér. Osvětlení hraje v každém prostoru významnou roli. S jeho pomocí můžete osvětlení hraje v každém prostoru významnou roli. Vhodně zvolená svítidla mohou zvýraznit jednotlivé prvky interiéru a skrýt to, co by nemělo být na první pohled vidět. Proto je klíčovým prvkem každé lampy stínidlo, které ovlivňuje nejen intenzitu, ale také rozptyl světla a jeho barvu.

Stínidla pro závěsné lampy, stínidla pro stojací lampy nebo stolní lampy - Na FormAdore najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli sami vyrobit lampu svých snů. Nabízená stínidla se liší stylem, velikostí nebo barvou. Snadno najdete Snadno najdete moderní stínidla i taková, která se hodí do tradičnějších interiérů.

Ať už potřebujete stínidlo pro stojací lampu, nebo stínidlo pro závěsnou lampu, při jejich výběru je třeba dodržovat několik pravidel. Je důležité výběr správné barvy. Nejprve je třeba zvážit, jakou funkci má stínidlo plnit. Pokud chcete osvětlit prostor, zvolte stínidlo ve světlé barvě, Pokud chcete zavést zdroj Pokud chcete do interiéru vnést zdroj atmosférického světla, zvolte stínidlo v tmavší barvě. Také stínidlo na stojací lampu, stropní svítidlo nebo stolní lampa by měl designby měly korespondovat s ostatními prvky interiéru. Nezapomeňte také, že stínidlo a podstavec by měly tvořit jeden celek. by měly tvořit soudržný celek. Například stínidlo pro noční lampu by nemělo být příliš velké, na rozdíl od stojací lampy, která vyžaduje větší stínidlo.

Podstavce svítidel

Stojanové osvětlení se skládá ze dvou základních prvků. Jedná se o stínidlo a podstavec lampy, s nimiž můžete vytvořit si originální svítidlo. Najdete zde podstavce lamp, které se liší stylem a typem použitých materiálů a které jsou kompatibilní se stínidly, jež jsou u nás k dispozici.

Přívěsky a podstavce lamp

K vytvoření závěsné lampy potřebujete nejen stínidlo, ale také závěs a podhled. Doplnění sady vyberte si také žárovkuse správnou nití a užívejte si krásné závěsné svítidlo ve svém obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici.

Žárovky

Výběr žárovky je stejně důležitý jako výběr svítidla. Je to s žárovkou můžete přesně osvětlit celou místnost nebo jen její vybranou část, a se správným stínidlem, Žárovka umožňuje přesně osvětlit celou místnost nebo jen její vybranou část a s vhodně zvoleným stínidlem vytvořit atmosféru, která přispívá k soustředění nebo naopak k relaxaci a odpočinku.

V naší nabídce najdete například LED žárovky H7, E27 nebo G80. Nabízíme oba žárovkyžárovky i dekorativní žárovkykteré vás překvapí svým tvarem, barvami a designem.

LED žárovka se vyznačuje tím, že vysoká světelná účinnost a dlouhá životnost. Kromě toho výroba žárovek vyrobených pomocí inovativní technologie LED. technologie, nepoužívají se žádné škodlivé sloučeniny, díky čemuž jsou bezpečné pro zdraví i životní prostředí.

Při výběru žárovky do lampy je třeba kromě designu zohlednit několik parametrů. Jedním z nich je nákup žárovka se správným závitem. LED žárovky E27 jsou modely s nejoblíbenějším typem závitu, které se hodí do většiny svítidel, ale nabízíme i méně standardní modely, jako je LED žárovka H7, E12 nebo E14. Důležitým faktorem je teplotu světla zvolené žárovky. Teplá bílá (2700-3600 K) je vynikající volbou pro relaxační interiéry, neutrální (3700-4700 K) je nejuniverzálnější barva světla, která dokonale podtrhuje charakter moderních interiérů, zatímco studená (4800-11000 K) stimuluje a podporuje koncentraci.Příslušenství ke svítidlům vám dává možnost vytvořit si vlastní, jedinečné stropní, noční nebo stojací svítidlo, které účinně podtrhne charakter interiéru a dodá mu individuální výraz.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies