Pro děti

1438 produktů

Design povolen od 18 let? Vůbec ne! Seznamujme je s designem již od útlého věku, protože jak nás učí známé přísloví, "co se v mládí nasákne, to se v mládí utvoří...". Nebojte se obklopit své dítě originálními návrhy ze světa designu. Obcování s krásou je nejen příjemné, ale také rozvíjí představivost a bystří estetický smysl.

FormAdore vám pomůže zařídit dětský pokoj, který se z obyčejného pokoje promění ve vysněnou "Zemi Nezemi" vašeho dítěte plnou fantazie a barev. Dětský design najdete jak ve formě "velkých" (např. dětský nábytek, koberce pro děti), ale i takový, který se projevuje v menších objektech, jako je např. koše na hračky nebo dětské hodiny. Máme také několik návrhů pro ty nejmenší; najdete je v kategorii pro děti. A pokud je pokojíček vašeho dítěte připravený, ale potřebuje trochu "vylepšit", podívejte se na . dekorace do dětských pokojů a osvětlení pro děti . Nebo hledáte dárky pro děti? Pak vás jistě budou zajímat kategorie hračky i dětské knihy. Hodně štěstí při vzdělávání podle návrhu!

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 24
Vybrané filtry:
Šachy Printworks Classic

1 529 Kč

Šachy Printworks Classic

Printworks(5)
2 ksHrnky Arabia Finland Muminci Mumínek a Tulák bílé 2 ks

Nová cena:1 029 Kč 
Stará cena:1 278 Kč Sleva:-19%

Hrnky Arabia Finland Muminci Mumínek a Tulák bílé 2 ks

Arabia Finland
Hrnek Arabia Finland Mumínci Mumínek s podšálkem bílý

1 299 Kč

Hrnek Arabia Finland Mumínci Mumínek s podšálkem bílý

Arabia Finland
Dětský metr růstu Abode 120 cm

983 Kč

Dětský metr růstu Abode 120 cm

Ferm Living
Kostky Figure

732 Kč

Kostky Figure

Ferm Living
  Kostky Figure

  732 Kč

  Kostky Figure

  Ferm Living
Koberec Lane 70 x 105 cm

2 992 Kč

Koberec Lane 70 x 105 cm

Ferm Living
  Koberec Lane 70 x 105 cm

  2 992 Kč

  Koberec Lane 70 x 105 cm

  Ferm Living
Koberec Apple jutový

2 992 Kč

Koberec Apple jutový

Ferm Living
  Koberec Apple jutový

  2 992 Kč

  Koberec Apple jutový

  Ferm Living
Dětský hrníček Foodie Elphee nebově modrý

158 Kč

Dětský hrníček Foodie Elphee nebově modrý

Done by deer
15 el.Čajová souprava - hračka Toro 15 el.

983 Kč

Čajová souprava - hračka Toro 15 el.

Ferm Living
Talířek Foodie Elphee nebově modrý

246 Kč

Talířek Foodie Elphee nebově modrý

Done by deer
5 ksHračka Spin Tops 5 ks

879 Kč

Hračka Spin Tops 5 ks

Ferm Living
 • 5 ks
  Hračka Spin Tops 5 ks

  879 Kč

  Hračka Spin Tops 5 ks

  Ferm Living
Pouzdro na psací potřeby Ally 33 cm

377 Kč

Pouzdro na psací potřeby Ally 33 cm

Ferm Living
Puzzle Two-Sided kůň a mrož

732 Kč

Puzzle Two-Sided kůň a mrož

Ferm Living
Mazlítko Birdy

879 Kč

Mazlítko Birdy

Ferm Living
  Mazlítko Birdy

  879 Kč

  Mazlítko Birdy

  Ferm Living
Koberec Pear jutový

2 992 Kč

Koberec Pear jutový

Ferm Living
  Koberec Pear jutový

  2 992 Kč

  Koberec Pear jutový

  Ferm Living
3 dílyDětské příbory Foodie Confetti pískové 3 díly

377 Kč

Dětské příbory Foodie Confetti pískové 3 díly

Done by deer
Batoh LOQI Neon mini s reflexním povrchem zelený

377 Kč

Batoh LOQI Neon mini s reflexním povrchem zelený

LOQI
Zobrazit:

Jak vybavit dětský pokoj?

Tato zdánlivě jednoduchá otázka vyžaduje delší odpověď. Ale žádné obavy! Nejdůležitější je pamatovat na jedno zlaté pravidlo - pokoj je pro dítě, ne naopak. Vybavení dětského pokoje by mělo splňovat řadu podmínek. Především musí být pro vaše dítě bezpečný. Věříme, že i ta nejkrásnější dětský nábytek nebo dekorace není vhodná do dětského pokoje, pokud vyvolává obavy o bezpečnost.

Zatímco s výše uvedenou zásadou lze snadno souhlasit, druhá, stejně důležitá, může být pro některé rodiče těžko stravitelná. Dětský pokoj se musí líbit především svému uživateli. Zde bychom chtěli apelovat - mami, tati, i když milujete skandinávský design a všechny odstíny šedé, nesnažte se ho podřídit fantazii svého dítěte. Je lepší to nechat být a nechat dítě, aby mělo skutečné slovo v tom, co zaplní jeho pokoj.

Na co dalšího je třeba pamatovat při zařizování dětského pokoje? Pohodlí a funkčnost, které jdou často ruku v ruce. Každé batole by mělo mít po návratu ze školky nebo školy možnost odpočívat v příjemném prostředí. Dětský nábytek by měl být pohodlný a praktický a doplňky, jako např. závěsy nebo kontejnery na hračky - lehký a praktický.

Pokoj vašeho dítěte - inspirace

Hledáte nápady na vybavení dětského pokoje? FormAdore je tu, aby vám pomohl! Naše kategorie sortimentu "pro děti" je pečlivě uspořádána a logicky seřazena tak, aby hledání inspirace bylo co nejjednodušší a nejpříjemnější. V jednotlivých kategoriích najdete další podkategorie, které vám poskytnou přehled o dětském sortimentu v dané skupině.

Dětský nábytek

W dětský nábytek Existují čtyři podkategorie. W dětské židle jsme zahrnuli všechny druhy sedaček, které jsou určeny pro nejmenší. Slovo "židle" nevystihuje rozsah výrobků, které zde najdete..... Protože lze židli nazvat barevným houpacím křeslem? pták dodo? Nebo sedadlo Piedraskus nábytku ve tvaru balvanu přímo ze světa Flinstonových? Do dětského nábytku jsme zařadili také dětské knihovny a policekteré dokonale využijí prostor na stěnách a pojmou všechny knihy. Dětský pokoj nebude funkční bez správného vybavení. psací stoly nebo stolynezapomeňte se podívat i do této podkategorie. Batole přece potřebuje prostor na kreslení a skládání kostek, zatímco starší dítě potřebuje prostor na domácí úkoly. V dětském nábytku najdete také všechny druhy závěsy nástěnné a stacionární skříňky pro uspořádání a organizaci hraček, doplňků a oblečení vašeho dítěte.

A pro rodiče se specifickým vkusem jsme připravili nejoblíbenější typy sortimentu z kategorie dětského nábytku: bílý nábytek pro děti a dřevěný nábytek pro děti.

Dekorace do dětských pokojů

Podle našeho názoru je výběr dekorace do dětských pokojů je nejpříjemnější částí zařizování dětského pokoje. Možností je tolik, že si někdy můžete připadat... trochu přetížený. Umístění některých ornamentů vyžaduje pečlivou úvahu, protože jejich design je obzvláště výrazný. Mezitím nás naše nadšená holčička tahá za rukáv a ptá se - "Vezmeme si tohle, tohle a ještě něco!".

Začněme zdobit dětský pokoj od obecných detailů. Nejprve si vybereme tapetu nebo barvu stěny, pak plakáty a větší. dekorace na zeďa v neposlední řadě ponechme drobné detaily, jako např. výškové míry a samolepky na zeď. Ve FormAdore najdete všechny tyto dekorace do dětského pokoje. Upozorňujeme na obzvláště širokou nabídku plakáty pro dětimezi nimiž si vaše dítě jistě najde něco navíc.

Nástěnné hodiny pro děti Zařadili jsme je do samostatné kategorie, ale nelze jim upřít obrovský designový potenciál, a proto nepochybně patří k ozdobám v dětském pokoji.

Koberce pro děti

Vyplatí se pořídit do dětského pokoje koberec? Jsme si jisti, že ano! Pokojíček malého dítěte pak bude vypadat mnohem útulněji. Dětský koberec má také ochrannou funkci - tlumí podlahu při divokých potyčkách a zabraňuje uklouznutí na podlaze. Koberec v dětském pokoji je vhodné připevnit oboustrannou páskou. Jsme příznivci 3D dětských koberců, tedy těch, které zobrazují miniaturní svět ve třech rozměrech. Takové dětské koberce jsou nejen praktickou dekorací, ale také zábavným prvkem. Které navíc nemusíte uklízet :)

Dětské povlečení

V této kategorii najdete také různé typy dětského povlečení. Jsou ušity z vysoce kvalitní bavlny, která je zcela bezpečná pro pokožku a zdraví vašeho děťátka. Potisky zdobící dětské povlečení, které u nás najdete, si získají srdce každého malého spáče! Tyto hyperrealistické, stejně jako v edici značky Snurkumožnit dítěti být čímkoli, čím chce - astronautem, žokejem, baletkou nebo dokonce... dinosaurem. dinosaura.

Dětské lampy

Snap! Podívejte se na naše návrhy lamp do dětského pokoje. Abychom vám usnadnili hledání, rozdělili jsme je do tří podkategorií. W stolní lampy pro děti zařadili jsme malé výrobky, které se dobře hodí jako osvětlení na noční stolek, na stůl nebo na skříňku. Pokud hledáte něco většího, podívejte se na stropní svítidla pro děti. Naproti tomu ve svícnech jsou snad nejnápaditější návrhy osvětlení pro dětský pokoj - například ve tvaru zvířat nebo rostlin.

Krabice na hračky

Z ukládání hraček vás může bolet hlava! Ve FormAdore jsme mysleli na vaše nervy. Proto jsme zařadili praktické hračky kategorií jsme zařadili praktická řešení pro ukládání. koše na hračkyTím to nekončí! Rozdělili jsme je do dvou typů, abychom vám to ještě více usnadnili. W koše na hračky najdete prostorné a praktické koše, které se skvěle hodí pro ukládání plyšových a větších hraček. Na adrese krabice na hračkyVe druhé najdete typické krabice s víčky, které jsou vhodné pro dětské poklady.

Pro miminka

Mysleli jsme i na ty nejmenší. S pomocí FormAdore si můžete sestavit stylové oblečení. pro dítě. Máme organizéry, které vám pomohou uspořádat příslušenství pro péči o novorozence, polštářky, spoustu měkkých pomůcek. plyšové hračky, nárazníky, pleny... Zkrátka vše, co vám zpřístupní svět, který se kvůli malému človíčkovi najednou postavil na hlavu :) Všichni, kdo se o to zajímají.

Školní výbava

Hej-ho, to by bylo chození do školy! Zvlášť pokud jste na zářijový návrat mezi známé zdi dobře připraveni. Podívejte se na naše návrhy z školní výbavu.Najdete zde pera a propisky, tašky na boty, batohy, penály, notebookynotebooky... Jinými slovy, vše, co potřebuje vzorný žák (nebo ten, kdo se jím chce stát!).

Kuchyňské doplňky pro děti

Design není to jediné, co potřebujete! Někdy je třeba také jíst. Ale počkat - nemůže být prostředí pro jídlo stejně okouzlující jako zbytek interiéru? Věříme, že může! Proto zde najdete spoustu krásných Kuchyňské doplňky pro děti. Barevné hrnky s pohádkovými postavičkami, roztomilými misky a talíře se zajímavými potisky, praktickými příboryvhodné pro děti, pohodlné a lehké. krabičky na oběd a hotové sady dětského nádobí.

Značky, které děti milují

Skandinávský minimalismus v nabídce pro děti? Proč ne! Jen to rozdělte nějakými zábavnými přízvuky. To je talent designérů ze společnosti Vyrobeno společností Deer, ferm LIVING a Bloomingville. Bláznivé nápady Italů Magis Me Too Italští návrháři překvapují i nás... samozřejmě kladně :) V sortimentu Follygraph v sortimentu najdete okouzlující plakáty pro děti a výrobky značky P.S. vám pomohou uspořádat prostor dětského pokoje. 3 klíčky.

P.S. Podívejte se také na kategorii dárky pro děti.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies