Organizéry na šperky

320 produktů

Quentin Tarantino jednou řekl, že každý může mít svou vlastní teorii o tom, co bylo ve slavném kufru ve filmu Pulp Fiction ; on chtěl jen ukázat, že to bylo něco krásného. Kdyby to záleželo na nás, byly by tam dokonale roztříděné šperky - jev stejně krásný jako nepravděpodobný..... pokud si neuděláte zásobu chytrých organizérů na šperky na FormAdore!

Rádi byste měli všechno na očích? Sáhněte po stojáncích na šperky nebo držácích na klíče a prsteny. Chcete mít náušnice vždy po ruce? Podívejte se na naši nabídku cestovních šperkovnic. Nebo se snad chcete tvářit jako Vincent, když otevíráte kufr pokaždé, když se podíváte na svou sbírku? Potřebujete šperkovnici. Muži budou mít radost z krabiček na hodinky, minimalisté zase z elegantních šperkovnic. Pro každého je tu něco krásného!

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 6
Vybrané filtry:
Šperkovnice, zásuvková vložka Stackers M

1 632 Kč

Šperkovnice, zásuvková vložka Stackers M

Stackers(50)
Šperkovnice, zásuvková vložka Stackers L

2 086 Kč

Šperkovnice, zásuvková vložka Stackers L

Stackers(14)
Dekorační mísa Cairn 32 cm

6 759 Kč

Dekorační mísa Cairn 32 cm

Ferm Living
NovinkaKoupelnová podložka Fjord

601 Kč

Koupelnová podložka Fjord

Stelton
Zobrazit:

Jak mám své šperky uchovávat?

Řetízky, přívěsky, náramky, náušnice, prsteny a další drobnosti vyžadují správné uložení, což při takovém množství různých a malých předmětů není vůbec snadné. Jak můžete elegantně a pohodlně uložit své cennosti a zároveň je chránit před poškozením? Na pomoc přicházejí různé organizéry šperků.

Stylové šperkovnice

Máte už dost všude rozházených náušnic a zamotaných řetízků? Designové šperkovnice hrají nepostradatelnou roli při ukládání vašich drahocenných ozdob. Ve FormAdore najdete kulaté, obdélníkové, trubkové nebo krabicové kontejnery. Nabízíme keramické, porcelánové, skleněné a průhledné organizéry, které zároveň chrání a vystavují ozdoby uvnitř. Nabízíme zdobené nádoby i minimalistické nádoby s víkem nebo bez něj. Jsme přesvědčeni, že snadno najdete jedinečnou a stylovou šperkovnici, která bude vhodně přizpůsobena vašemu vkusu i vaší sbírce drobností.

Exkluzivní krabičky na hodinky

Leží vaše hodinky nepořádně v zásuvce v prádelníku nebo ve skříni? Je nejvyšší čas to změnit! Na pomoc přicházejí elegantní krabičky na hodinky, které umožňují bezpečné uložení hodinek a chrání je před poškrábáním ciferníku nebo opotřebením řemínku. Krabičky na hodinky zaujmou svým designem a kvalitním zpracováním z těch nejlepších materiálů, jako je dřevo nebo kůže. Některé z nich jsou vybaveny rotátory pro natahování mechanických hodinek s automatickým nátahem. Nápadné krabičky na hodinky lze umístit na viditelné místo v ložnici, např. na skříňku nebo toaletní stolek, kde budou doplňkovou ozdobou interiéru. Krabičky na hodinky jsou módní, moderní a představují nejlepší způsob uložení sbírky hodinek.

Ozdobné šperkovnice

Šperkovnice jsou praktické a dekorativní organizéry, které vám umožní elegantně a bezpečně uložit všechny vaše drahocenné drobnosti. Skříňky mají mnoho speciálních přihrádek na prsteny, řetízky, přívěsky nebo náramky, které usnadňují hledání a udržování pořádku ve špercích. Rakeve se liší svým designem, takže si každý může snadno vybrat tu správnou rakev, která odpovídá velikosti jeho sbírky. Jsou také vyrobeny z různých materiálů. Okouzlující dřevěná rakev je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují tradiční řešení. Dřevěná šperkovnice se bude krásně vyjímat na stylovém toaletním stolku, komodě nebo psacím stole. Skleněná šperkovnice je naopak ideálním způsobem, jak vystavit ozdoby a zároveň je chránit před poškozením a prachem. Nebo možná sníte o vlastní zásuvce na šperky, do které byste uložili všechny řetízky, prsteny a přívěsky? Na FormAdore najdete funkční vložky do šperkovnice, které vám pomohou uspořádat šperkovnici pro vaše drahocenné kousky.

Originální stojany na šperky

Stojany na šperky jsou vedle kontejnerů a schránek dalším způsobem, jak esteticky uložit šperky . Designové stojany na šperky dokonale zapadnou do interiéru a zároveň se stanou originální dekorací. Navrhované regály jsou vyrobeny z různých materiálů a liší se tvarem a velikostí. Pokud rádi nosíte prsteny, vyberte si speciální držák na prsteny. Pokud máte rádi originální a nestandardní řešení, jistě se vám bude líbit stojan na šperky. Nabízíme stojánky z plastu, např. ve tvaru stromu nebo zvířat, ale také nápadné, ocelové nebo mosazné a minimalistické stojánky na šperky. Vystavte své ozdoby na originálním stojanu, abyste měli své oblíbené šperky přehledně a vždy po ruce.

Funkční šperky a klíčenky

Zapomeňte na ranní hledání náušnic nebo rozplétání řetízku či náramku a pořiďte si praktický držák na šperky a klí čenky, který vám pomůže mít šperky v pořádku a po ruce. Nabízené podložky se hodí také na klíče, telefon, brýle, peněženku a další předměty denní potřeby, které se konečně přestanou ztrácet, protože budou vždy na jednom konkrétním místě. Stylové šperkovnice a klíčenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a dodávají se v různých provedeních a barvách, takže je můžete snadno sladit se stylem a charakterem svého interiéru. Další originální dekorativní akcent poskytne podnos na šperky umístěný na komodě v předsíni, na skříňce v koupelně nebo na toaletním stolku v ložnici.

Cestovní pouzdra na šperky - estetická a praktická

Praktické pouzdro na šperky zabrání tomu, aby se vaše drahé šperky ztratily v kufru nebo aby se zamotaly. Cestovní pouzdro na šperky zabírá velmi málo místa a má mnoho přihrádek a kapes, takže do něj můžete pohodlně umístit náušnice, řetízky, prsteny a další drobné předměty, a chránit je tak před poškrábáním a jiným poškozením. Díky praktickému pouzdru máte jistotu, že se řetízky, náušnice nebo hodinky neztratí v kufru nebo cestovní tašce, ale zůstanou v bezpečí na jednom místě po celou dobu vaší cesty. Kompaktní šperkovnice se vám vejde nejen do kufru, ale i do kabelky. Malý cestovní organizér je ideální na dovolenou nebo služební cesty .

Elegantní klipové boxy

Manžetové knoflíčky nejlépe uložíte do speciální krabičky na manžetové knoflíčky s oddělenými přihrádkami, abyste měli jistotu, že se žádný manžetový knoflíček nepoškodí nebo neztratí. Nabízíme malé krabičky na manžetové knoflíčky, které si můžete vzít s sebou na cesty, a také prostorné a dokonce úložné krabičky, do kterých kromě elegantních manžetových knoflíčků uložíte i hodinky a další cennosti. Uložte manžetové knoflíčky do krabičky k tomu určené a těšte se z jejich krásného a elegantního vzhledu po dlouhou dobu.

Elegantní organizér na šperky vám umožní bezpečně, esteticky a pohodlně uložit vaše cennosti.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies