Odpadkové koše a pytle na odpad

212 produktů

Sortiment košů na odpadky představený na FormAdore je velmi široký a přizpůsobený potřebám různých uživatelů. V nabídce jsou jak koše na pedály, tak koše s víkem, koše s volně odklápěcím víkem, koše na třídění, samozhášecí koše (ideální do kanceláří a veřejných prostor) nebo stolní koše. Zde představené návrhy jsou k dispozici v široké škále velikostí a modelů, stejně jako v různých stylech od klasických a retro až po moderní a surové. Koše jsou vyrobeny z nerezové oceli i plastu a jsou k dispozici v různých barvách, což dokazuje, že odpadkový koš se vůbec nemusí skrývat ve skříních! Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 4
Vybrané filtry:
Kompostér Campo

1 141 Kč

Kompostér Campo

Joseph Joseph(3)
    Kompostér Campo

    1 141 Kč

    Kompostér Campo

    Joseph Joseph(3)
Odpadkový koš Birillo

2 069 Kč

Odpadkový koš Birillo

Alessi(9)
Zobrazit:

Jaký koš na odpadky vybrat?

Mohlo by se zdát, že výběr správného odpadkového koše je poměrně jednoduchý úkol - nic však nemůže být dále od pravdy! Mnoho lidí si neuvědomuje, kolik typů odpadkových košů existuje. Je třeba je umně přizpůsobit velikosti kuchyně a věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Důležitý je také komfort používání a možnost vestavěných nebo závěsných košů.

Existují 3 základní typy odpadkových košů pro kuchyně: pedálové koše, tlačné koše a infračervené koše. Nejběžnější jsou první z nich, které se otevírají pomocí pedálu, aniž by bylo nutné se koše dotýkat rukou. U pedálových košů víko automaticky klesá dolů a panty můžete také uzamknout, abyste je mohli otevřít na delší dobu. Dalším typem jsou koše typu push. Ty se vyznačují otevíráním, otevírají se lehkým zatlačením a jsou vybaveny tichým zavíracím systémem. Push koše jsou estetické a snadno se čistí. Moderním řešením je vybavení kuchyně infračervenými koši, které se automaticky otevírají a zavírají díky zabudovanému senzoru.

Samostatným typem je kontejnery na tříděný odpad. V moderní kuchyni můžete zvolit vestavěné odpadkové košekoše do zásuvek nebo odpadkové koše do kuchyňských skříněk. Vyplatí se také dbát na vhodné pytle na odpadky a filtry, které pohlcují nepříjemné pachy.

Odpadkové koše se nejčastěji vyrábějí z kovu (nerezová ocel) nebo plastu (polypropylen). Při výběru odpadkových košů je třeba věnovat pozornost ještě jedné věci, a to estetice. To je důležité zejména u odpadkových košů v koupelnách a pokojích, kde jsou tyto koše obvykle viditelné.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies