Pánve

356 produktů

Pánev - vedle hrnců nejčastěji používané příslušenství v kuchyni - se používá k přípravě jednoduchých pokrmů, jako jsou míchaná vajíčka nebo palačinky, ale také složitých jídel, jako je paella nebo rizoto. Lze na něm smažit steaky, dusit zeleninu, připravovat francouzské toasty,...

Dobře vybavená kuchyně by měla mít alespoň dvě pánve: ocelová pánev pro rychlé smažení při vysokých teplotách, např. kotlety, a litinová pánev k lehkému smažení zeleniny nebo drůbeže. Vyplatí se mít ve skříni také univerzální pánev wok, ve které můžeme připravovat smažené pokrmy, dusit zeleninu nebo třeba vařit polévku. Pokud máte rádi palačinky, budete potřebovat speciální plochou pánev na palačinky . Na druhou stranu grilovací pánve jsou ideální pro přípravu steaků. Mezi tradičními pánvemi s povrchovou úpravou jsou nejoblíbenější tyto. keramické pánve - extrémně odolné proti poškrábání.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 6
Vybrané filtry:
6 dílůNovinkaSada hrnců a pánví Le Creuset nepřilnavý hliník 6 dílů

25 219 Kč

Sada hrnců a pánví Le Creuset nepřilnavý hliník 6 dílů

Le Creuset
2 ksNovinkaPánve Adamant Comfort 2 ks

4 248 Kč

Pánve Adamant Comfort 2 ks

Fissler
2 ksNovinkaPánve Ceratal Comfort 2 ks

4 248 Kč

Pánve Ceratal Comfort 2 ks

Fissler
NovinkaHluboká pánev Le Creuset nepřilnavý hliník 26 cm

3 926 Kč

Hluboká pánev Le Creuset nepřilnavý hliník 26 cm

Le Creuset
NovinkaPánve Le Creuset nepřilnavý hliník 24 cm + 28 cm

7 038 Kč

Pánve Le Creuset nepřilnavý hliník 24 cm + 28 cm

Le Creuset
2 ksNovinkaPánve Levital Plus 2 ks

3 745 Kč

Pánve Levital Plus 2 ks

Fissler
 • 2 ksNovinka
  Pánve Levital Plus 2 ks

  3 745 Kč

  Pánve Levital Plus 2 ks

  Fissler
NovinkaPánev na soté Eva Trio s úchyty 28 cm

4 018 Kč

Pánev na soté Eva Trio s úchyty 28 cm

Eva Solo
3 dílyNovinkaHrnec 3-ply s kastrolem a pánví 3 díly

13 753 Kč

Hrnec 3-ply s kastrolem a pánví 3 díly

Le Creuset
NovinkaPánev na soté Eva Trio s povrchem Slip-Let 24 cm

4 521 Kč

Pánev na soté Eva Trio s povrchem Slip-Let 24 cm

Eva Solo
NovinkaWok Cenit 32 cm černý

2 511 Kč

Wok Cenit 32 cm černý

Fissler
 • Novinka
  Wok Cenit 32 cm černý

  2 511 Kč

  Wok Cenit 32 cm černý

  Fissler
2 ksNovinkaPánve Cenit Red indukce 2 ks

2 992 Kč

Pánve Cenit Red indukce 2 ks

Fissler
NovinkaPánev na soté Eva Trio s úchyty 24 cm

3 767 Kč

Pánev na soté Eva Trio s úchyty 24 cm

Eva Solo
NovinkaHluboká pánev Convivio 28 cm

4 193 Kč

Hluboká pánev Convivio 28 cm

Alessi
Pánev na lívance WMF

1 632 Kč

Pánev na lívance WMF

WMF
Grilovací pánev Mami 3.0

3 276 Kč

Grilovací pánev Mami 3.0

Alessi
Pánev na lívance Classic

2 839 Kč

Pánev na lívance Classic

Scanpan(2)
Vysoká pánev Eva Trio Copper Line

5 241 Kč

Vysoká pánev Eva Trio Copper Line

Eva Solo
Vysoká pánev Nordic Kitchen

2 359 Kč

Vysoká pánev Nordic Kitchen

Eva Solo
Pánev na lívance Natural Selection

3 412 Kč

Pánev na lívance Natural Selection

Skeppshult
Pánev na lívance Natural Selection srdíčka

3 631 Kč

Pánev na lívance Natural Selection srdíčka

Skeppshult
Pánev Mini

928 Kč

Pánev Mini

WMF
  Pánev Mini

  928 Kč

  Pánev Mini

  WMF
Pánev Eva Trio Copper Line

4 062 Kč

Pánev Eva Trio Copper Line

Eva Solo
Pánev Scanpan Pro IQ hluboká

6 006 Kč

Pánev Scanpan Pro IQ hluboká

Scanpan
Zobrazit:

Dobrá pánev patří k základnímu vybavení každé kuchyně. Můžeme si vybrat z keramické pánveDobrá pánev je základním vybavením každé kuchyně. Pánev bez tuku nebo pánve s odnímatelnými rukojeťmi jsou dalšími dostupnými typy tohoto nepostradatelného kuchyňského vybavení. Budete také potřebovat jinou pánev na smažení lahodných palačinek, jinou pánev na grilování kuřete nebo na asijské pokrmy. O pánve není nouze, ale která je nejlepší? Jsme přesvědčeni, že následující seznam vám usnadní rozhodování o výběru ideálního produktu.

Jakou pánev koupit?

Pánev je příslušenství, bez kterého se v kuchyni téměř neobejdete. Široká nabídka vám může zamotat hlavu. Keramická pánev, měděná pánev, hliníková pánev, pánev na steakypro vejce nebo Pánev odolná vůči troubě To jsou jen některé z návrhů. Proto byste před výběrem měli zvážit, jaké vlastnosti by pánev měla mít a jaké pokrmy na ní chcete vařit. Při nákupu pánve je třeba zvážit materiál konstrukce, typ povlaku a zamýšlené použití.

Litinová pánev, hliníková pánev, měděná pánev... Poznejte všechny typy pánví!

Pánve lze rozdělit podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Jaké typy pánví najdete ve FormAdore?

Keramické pánve

Která pánev je nejzdravější? Takový, který je bezpečný pro naše zdraví a životní prostředí a při jehož smažení se neuvolňují žádné škodlivé látky.Pánev s povlakem vyrobeným z kombinace minerálů a hlíny vypalované při velmi vysokých teplotách, tj. s keramickým povlakem, je jistě jednou z nejlepších pánví na trhu. Tento povlak nereaguje s žádnou z potravinářských složek, a proto neovlivňuje chuť ani vůni připravovaného pokrmu.Pánve s povrchovou úpravou Keramické pánve se rovnoměrně zahřívají a dlouho udržují teplo, ale je důležité mít na paměti, že nesmí býtvystaveny rychlým změnám teploty, protože by mohlo dojít k jejich poškození. Za zmínku stojí také to, že keramická pánev jenepřilnavápánev, která je vysoce odolná proti poškrábání.

Litinové pánve

Těžké, odolné a trvanlivé litinové pánve nemají žádný další povlak. Jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů a vyznačují se odolnostíproti poškrábání i všem druhům poškození. Litinová pánev dokonale vede teplo, tj. rovnoměrně se zahřívá a dlouho udržuje požadovanou teplotu pokrmu. Kromě toho má litina vysokou odolnost vůči vysokým teplotám , takže tento typ pánve lze používat i v troubě.

Měděné pánve

Měděná pánev je pravděpodobně nejdesignovější a nejelegantnější ze všech modelů na trhu. To však rozhodně není jeho jediná výhoda. Měď je výborným vodičem tepla - okamžitě se zahřívá a rovnoměrně rozvádí teplo, což umožňuje rychlejší přípravu pokrmů. Je však třeba dodat, že nejlepší měděné pánve mají na vnitřní straně kvalitní povrchovou úpravu, která zabraňuje přímému kontaktu potravin s mědí. Měď totiž reaguje s kyselými produkty, což mění chuť potravin.

Ocelové pánve

Hledáte nezničitelnou pánev, která odolá poškrábání, promáčknutí nebo rezavění? Tady je - pánev z nerezové oceli, která je zcela bezpečná pro vaše zdraví a pomalu uvolňuje akumulované teplo, takže jídlo na ní připravené zůstane dlouho teplé. Ocelová pánev je nejlepší pánev na smažení masa.

Hliníkové pánve

Hliníkové pánve jsou lehké, praktické a velmi dobře vedou teplo . Při výběru tohoto typu pánve je třeba dbát na to, aby měla speciální povrchovou úpravu odolnou proti poškrábání, která neobsahuje škodlivé látky.

Která pánev je nejlepší na palačinky a která na vejce? Rozdělení pánví podle jejich účelu

Při výběru pánve je třeba zohlednit nejen materiál její konstrukce, trvanlivost a odolnost vůči různým poškozením, ale také její účel. V nabídce FormAdore najdete kromě typických, klasických pánví také pánve přizpůsobené pro přípravu konkrétních druhů potravin.

Pánev na palačinky

Palačinkové pánve se vyznačují specifickou konstrukcí - mají nízké stěny, takže by otáčení palačinek na druhou stranu nemělo nikomu dělat problémy. Pánev na palačinky se navíc velmi rychle zahřívá a má nepřilnavý povrch, takže umožňuje smažení velmi tenkých palačinek s malým množstvím tuku. Palačinková pánev je zařízení, které by nemělo chybět v kuchyni milovníka této pochoutky. Je to také ideální pánev na smažení omelet.

Grilovací pánev

Grilovací pánve umožňují připravovat zdravé a chutné pokrmy. Tato beztuková pánev má speciální vlnité dno, které snižuje vstřebávání tuku do pokrmu, a umožňuje tak připravovat lehce stravitelné a méně kalorické pokrmy.

Pánev Wok

Nejlepší pánev pro přípravu asijských pokrmů? Samozřejmě pánev wok, tj. hluboká pánev se speciálně tvarovaným dnem, které umožňuje připravovat chutnou a aromatickou rýži, kuřecí a zeleninové pokrmy nebo smažené nudle s minimem tuku. Pánev wok je ideálním vybavením pro expresní přípravu pokrmů, které vyžadují velmi intenzivní míchání a dokonce i protřepávání, což je možné díky vysokým stěnám. Hluboké pánve wok navíc výborně zadržují horkou páru, takže jídlo rychleji změkne a je velmi šťavnaté.

Pánev na vejce a guláš

Pánev na vejce a dušená vejce má prohlubně, aby se vejce nebo dušená vejce vařila stejným způsobem a ve stejné velikosti . Pánev na smažená vejce nebo nadýchané palačinky je k dispozici v několika verzích. Kromě pánví s klasickými disky zde najdete také nejlepší pánev na smažení palačinek ve tvaru srdíček, smajlíků nebo sněhových vloček .

Pánev na indukci

Pokud máte indukční varnou desku, musíte zkontrolovat, zda je vybraná pánev vhodná pro tento typ sporáku. Je to proto, že indukční pánev má dno z feromagnetického materiálu a pouze taková pánev bude detekována indukcí. Nejlepší indukční pánev? Vynikajícím příkladem tohoto typu zařízení je např. Pánev WMF nebo Pánev Fissler.

Už víte, jakou sadu pánví byste měli mít v kuchyni? Určitě budete potřebovat malá pánev a velká pánev 32 cm, pánev s poklicístejně jako pánev na smažení masa, palačinek, vajec nebo grilování. Výběr je opravdu velký. Jsme přesvědčeni, že na FormAdore najdete vše, co potřebujete!

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies