O SPOLEČNOSTI / O NÁS

KDO JSME?

Specializujeme se na prodej nejmodernějších bytových doplňků, přesně víme, jak si udělat život krásný. Jak to děláme? Jednoduše – naší filozofií a nejdůležitějším cílem je poskytovat služby, jejichž kvalita jde ruku v ruce s kvalitou našich produktů. Proto poskytujeme jen ty nejlepší služby, abychom zajistili spokojenost zákazníků jak s produkty samotnými, tak se způsobem, jakým vyřizujeme objednávky. To by nebylo možné bez naší vášně a lásky k tomu, co děláme. Naší prací je zkrášlovat životy našich klientů tím, že do jejich interiérů vnášíme zajímavé, vášnivé, poutavé a někdy i hravé předměty, které vyvolávají výjimečné emoce a umocňují jejich lásku k životu.

CO NABÍZÍME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM?

Na stránkách našeho e-shopu jsme shromáždili obrovskou nabídku těch nejlepších výrobků pro vybavení domácnosti. Naleznete zde dekorace i nábytek, osvětlení, kuchyňské a koupelnové doplňky. Jsme oficiálním prodejcem a hlavním distributorem mnoha mezinárodně uznávaných značek jako Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, KitchenAid, Normann Copenhagen, Joseph Joseph, Koziol, Chroma a Stackers, Smeg, KitchenAid. Důvěřuje nám více než 200 výrobců a jejich počet neustále roste!

NEJEN PRODUKTY...

Naším základním předpokladem od počátku bylo nejen vytvořit nabídku nejkvalitnějších výrobků pro vybavení domácnosti, ale také poskytovat stejně vysokou úroveň zákazníckého servisu. Během několika let činnosti jsme vybudovali tým, který pracuje v souladu s vytvořenými standardy. Věříme, že poctivým servisem, pečlivostí a přátelským přístupem si získáme srdce našich zákazníků :-) Nejsme neomylní, ale vždy dokážeme přiznat, když se mýlíme. A co víc, milujeme produkty, se kterými pracujeme – přinášejí nám stejnou radost jako vám!

Zveme vás k častým návštěvám FormAdore – v naší nabídce neustále přibývají nové produkty, které potěší a inspirují, hodí se jako dárky, ale hlavně se vám bude s nimi hezky bydlet!

Kontaktní údaje naleznete na stránce → kontakt.

Obchod FormAdore provozuje společnost FORMADE.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies