Brabantia

371 produktů

Profesionální přístup k praktickému vybavení domácnosti je charakteristickým znakem značky Brabantia, která svými výrobky již dobyla svět. Jsou velmi oblíbené, zejména pro Chlebové desky Brabantia, které mají obrovské množství obdivovatelů. V oblasti kuchyňského vybavení toho však značka nabízí mnohem více - za zmínku stojí zejména následující produkty. Kontejnery Brabantia, elegantní, praktické a nezničitelné.

Koše Brabantia, Jak pro praní, tak pro odpadkové koše, mají mezi svými uživateli bezvadnou pověst. V nabídce je i několik bestsellerů značky Brabantia, které samozřejmě najdete ve FormAdore. Ale chlebníky, kuchyňské nádoby a košíky nejsou všechno! Na našich stránkách najdete také produkty, které vám pomohou udržet váš šatník v dobrém stavu, tj. žehlicí příslušenství i Sušičky Brabantia.

Zobrazit celý popis

Zobrazit:
1 z 7
Vybrané filtry:
Mlýnky na pepř a sůl Brabantia v sestavě

846 Kč

Mlýnky na pepř a sůl Brabantia v sestavě

Brabantia(4)
Organizér na dřez Sink Side s dávkovačem

814 Kč

Organizér na dřez Sink Side s dávkovačem

Brabantia(2)
Skládací koš na prádlo Brabantia

814 Kč

Skládací koš na prádlo Brabantia

Brabantia(4)
Koš na prádlo Brabantia skládací 40 l

1 086 Kč

Koš na prádlo Brabantia skládací 40 l

Brabantia(1)
Zobrazit:

Brabantia - kvalita se snoubí s funkčností

Elegantní a originální design v kombinaci s vysokou kvalitou zpracování a funkčností jsou charakteristickými znaky nizozemské značky Brabantia - lídra ve výrobě užitečných doplňků do domácnosti. Jednoduchý design a minimalistická forma výrobků od společnosti Brabantia jistě potěší nejen milovníky moderního aranžování.

Chlebník Brabantia - kultovní obal na chléb

Každý chlebník této značky se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, funkčností a originálním designem. Nádoby na chléb Brabantia jsou vyrobeny z lakované nerezové oceli, která ještě více podtrhuje jejich moderní charakter. Výrobky této nizozemské značky jsou trvanlivé a odolné proti korozi, mají pevnou konstrukci, jsou prostorné a snadno se čistí. Nejoblíbenější jsou univerzální a elegantní chlebníky v bílé a černé barvě, ale v nabídce jsou i nádoby v jiných barvách, například červené, růžové nebo zelené. Nejkvalitnější materiály použité při výrobě chlebníků Brabantia zaručují spolehlivé používání po mnoho let a jejich originální design podtrhne charakter každé kuchyně.

Dózy Brabantia - estetické skladování potravin

Kontejnery Brabantia se vyznačují jednoduchým a funkčním designem. Jsou k dispozici v mnoha velikostech, tvarech a barvách, takže je můžeme snadno přizpůsobit našim potřebám a uspořádání kuchyně. Nizozemský výrobce nabízí kuchyňské nádoby z lakované nerezové oceli vybavené speciálním okénkem, které umožňuje kontrolovat míru naplnění. K dispozici je také široká škála plastových a skleněných nádob opatřených víčkem se stavebnicovým systémem, díky němuž je možné stohovat jednu nádobu na druhou, a ušetřit tak místo na kuchyňské lince nebo ve skříni. V nabídce jsou bílé, černé a šedé nádoby, ale také červené, modré, zelené nebo žluté. Nádoby této značky jsou nepropustné a snadno se čistí. Usnadní nám skladování potravin a dodají kuchyni elegantní a praktický dekorativní prvek.

Koše na prádlo Brabantia - praktické a estetické

Koše naprádlo Brabantia byly vyvinuty pro pohodlné, estetické a hygienické ukládání špinavého prádla. Liší se tvarem, barvou, velikostí a materiálem konstrukce. Vyberte si mezi elegantním a robustním košem Brabantia z nerezové oceli, který se snadno čistí a v koupelně vypadá krásně, a měkkými textilními koši, které zabírají málo místa. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli odpadkový koš značky Brabantia, můžete si být jisti, že obdržíte precizně vyrobený a odolný výrobek.

Odpadkové koše Brabantia - vlajková loď nizozemské značky

Koš na prádlo Brabantia je ikonickým výrobkem značky, který se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, kompaktním a ergonomickým tvarem a elegantním a moderním designem. Vyberte si z pedálové košePedálové koše, nástěnné a vestavné koše a koše Dotykový koš Mezi výrobky patří také ekologické odpadkové koše a koše na odpadky s víkem s tlačítkem, které je třeba jemně stisknout, aby se koš otevřel. Součástí výrobků jsou také ekologické recyklační koše s několika přihrádkami, které usnadňují každodenní třídění odpadu. Koše Brabantia jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách. Všechny jsou plně odolné proti úniku vody, mají tichý otevírací mechanismus, pogumovanou základnu, širokou a pohodlnou rukojeť a jsou odolné, mají dlouhou životnost a snadno se čistí. Na každý odpadkový koš Brabantia je navíc poskytována dlouholetá záruka, což jen potvrzuje jeho vysokou spolehlivost a robustní konstrukci. Za zmínku stojí také jejich stylový a moderní design zaměřený na detaily. Kromě toho nizozemská značka nabízí pytle na odpad dokonale sladěné koše Brabantia a také vonné náplně.

Sušička prádla od společnosti Brabantia - kompaktní a robustní

Sušičkyprádla Brabantia se stejně jako všechny výrobky této značky vyznačují funkčností, robustností a moderním designem. Vybírat můžete z nástěnných, koupelnových, volně stojících a koupelnových sušáků. Většina z nich je kompaktní a nezabírá příliš mnoho místa. Jsou ideální volbou pro zahradu i koupelnu.

Pánve, prkénka, kuchyňské mísy - příslušenství značky Brabantia, které usnadňuje vaření.

Pod značkou Brabantia najdete nejen ikonické výrobky, jako jsou chlebníky a odpadkové koše, ale také hrnce, pánve, kuchyňské mísy, utěrky, nože, formy na pečení a řadu dalších kuchyňských doplňků, které vám usnadní a zpříjemní každodenní přípravu jídla. Stejně jako všechny výrobky Brabantii se i kuchyňské doplňkyvyznačují moderním a elegantním designem a , což je stejně důležité, jsou k dispozici v široké škále barev - od bílé a šedé až po zářivé a šťavnaté barvy, včetně červené, růžové nebo fialové. Všechny kuchyňské doplňky Brabantia se vyznačují vysokou kvalitou zpracování s důrazem i na ten nejmenší detail.

Žehlicí prkna Brabantia a další praktické příslušenství pro žehlení

Žehlicí prkna Brabantia jsou dalším hitem na seznamu výrobků této značky. Najdete mezi nimi jednoduché a klasické modely, ale i propracovanějšímodely s dalším příslušenstvím, jako je základna pro parní generátor. Jedná se o produkty, které jsou k dispozici v několika velikostech, takže si jejich velikost můžeme snadno přizpůsobit svým potřebám. Kromě toho značka Brabantia nabízí také praktické žehlicí příslušenství praktické , jako jsou věšáky, ochranné obaly na oděvy, sítě na prádlo a důmyslné pomůcky, například skládací prkno.

Designové doplňky do koupelny

Ačkoli jsou koše na prádlo Brabantia velmi oblíbené, nejsou jedinými koupelnovými výrobky tohoto výrobce. Její sortiment zahrnuje mimo jiné dávkovače tekutého mýdla, stojany na toaletní papír nebo elektronické koupelnové váhy. Všechny koupelnové doplňky Brabantii se vyznačují tlumenými barvami a moderním designem.

Vyberte si funkční doplňky do domácnosti od společnosti Brabantia, které zefektivní a zpříjemní každodenní domácí práce!

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies