Koziol

Německá značka Koziol již léta dokazuje, že design nelze brát příliš vážně, ale ekologii ano! Všechny výrobky jsou vyrobeny z odolného plastu a dokazují, že chytrý design znamená především funkčnost: proto je nerozbitný. nádobí od společnosti Koziolnerozbitné, opakovaně použitelné tašky Tasche, které jsou ideální pro nákupy místo plastových tašek, nebo praktické, snadno ovladatelné a snadno čistitelné tašky Tasche. Kuchyňské doplňky Koziol.
V roce 2022 se společnost stala 100% udržitelnou značkou, každý výrobek bude vyroben z minimálně 50 % z biokruhových plastů a v roce 2021 získal Koziol certifikát 100% uhlíkové neutrality díky radikálnímu snížení uhlíkové stopy během výrobního procesu a založení nových udržitelných plantáží stromů.

Přečíst více
Skrýt
Filtrovat:
Značka
Kolekce
Cena
-
510 produktů

související vyhledávání

Historie a filozofie značky Koziol

Značka Koziol, pojmenovaná po svém zakladateli Stephanu Koziolovi, je německá značka vyrábějící interiérové a kuchyňské doplňky, které osloví všechny, kdo oceňují smysl pro humor a předměty denní potřeby spadající do kategorie užitého umění. Podle filozofie značky, která se nejlépe odráží v jejím sloganu Art At Work, je totiž štětec jen štětcem..... pokud se nejedná o štětec značky Koziol, jejíž všechny výrobky mají jedinečnou osobnost, atmosféru a charakter. Díky jedinečnému designu, vysoké praktičnosti a funkčnosti a nejkvalitnějšímu plastu, z něhož jsou výrobky společnosti vyrobeny, neleží hluboko ve skříních a nezarůstají prachem, ale denně pomáhají svým uživatelům s řadou domácích prací, zpestřují jejich interiér, rozesmívají je a provokují k zábavě a setkáním s přáteli.

Nabídka značky Koziol

Široká nabídka německé značky zahrnuje dekorativní předměty, jako jsou např. vybavení interiéru - hodiny, stojany na časopisy, stojany na šperky, stoličky nebo odpadkové koše. Mimořádně důležitou součástí kolekce Living je rozsáhlá kolekce svítidel v čele se známými lampami Stella, Josephine nebo Orion a také řada Spheres - kolekce dekorativních panelů, které pomohou vymezit zóny v interiéru, obohatit jej o zajímavé tvary a obarvit živými barvami.

Série výrobků shromážděných pod názvem Garden vás pozve na zahradu s charakteristickým designem značky, zatímco koupelnová kolekce Koziol vám umožní vybavit koupelnu všemi potřebnými, praktickými, ale zároveň veselými a okouzlujícími doplňky. Řada nádobí Basic je poctou talentu známého designéra Oleho Palsbyho, zatímco nádobí z kolekcí Rio, Koziol Crystal nebo Rondo zajistí ten nejlepší design při grilování, pikniku, na dovolené i na zahradě.

Mezi obdivovateli značky jsou mimořádně oblíbené tašky z kolekce Tasche. Díky široké škále velikostí a mimořádně bohaté paletě barev jsou tyto tašky vhodné na nákupy, na dovolenou, na pláž i na zahradu. Podobně širokému spektru funkcí a uznání zákazníků společnosti se těší i mísy, mísy a misky z kolekcí Bottichelli a Pottichelli, které se uplatní nejen v koupelně, ale i v kanceláři, kuchyni nebo na zahradě. V neposlední řadě stojí za zmínku talíř Babell, který je absolutním bestsellerem a perfektním produktem, ať už na pololetní večírek nebo na Vánoce. Sladkosti nebo ovoce prezentované a servírované vašim hostům s talířem Babell získají zcela jinou příchuť - chuť toho nejlepšího a nejveselejšího designu od společnosti Koziol.

Tento web používá soubory cookies za účelem poskytování služeb a v souladu se Zásadami souborů cookies